penktadienis, spalio 30 d.
„Žalgirio“ naujokų žinios apie komandos draugus
Alfa.lt

Prasidėjus naujam krepšinio sezonui savo pirmąjį šio sezono #ArPažįstiŽalgirietį rubrikos epizodą Kauno „Žalgirio“ sirgaliams pristato „Žalgiris TV“ komanda.

Šį kartą į laidos vedėjos Dalios Belickaitės užduotus įvairius klausimus teko atsakyti komandos naujokams – Marekui Blaževičiui, Patricio Garino, Joffrey Lauvergne, Steve‘ui Vasturiai ir Augustine‘ui Rubitui.

Iš naujų ekipos žaidėjų nuskambėjo ir labai įdomūs atsakymai. Pavyzdžiui – remiantis jais, Paulius Jankūnas ne tik turi savo drabužių liniją, bet ir kartu su Artūru Milakniu yra rungtyniavęs Ispanijoje.

Žalgiriečiai taip pat turėjo įvardinti jauniausią komandos žaidėją, taikliausiai praėjusiame Eurolygos sezone krepšį atakavusį krepšininką ir po penkerių metų į klubą sugrįžusį kaunietį.

Daugiausiai galvas Kauno komandos krepšininkai suko įvardindami keturis žalgiriečius, kurie 2013-ųjų pasaulio jaunimo čempionate iškovojo bronzos medalius.

Ar Lietuvos čempionų krepšininkai pažįsta savo komandos draugus, sužinosite naujausioje laidų rubrikos #ArPažįstiŽalgirietį serijoje.

2020 09 22 14:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt