penktadienis, rugsėjo 30 d.
Advokatė, gynusi prastos šlovės pervežimų bendrovės „Vlantana Norge" „vergus", netikėtai tapo „Vlantana Norge" valdybos nare
tiesa.com
facebook nuotrauka

Norvegijos dienraštyje „Tungt" pranešama, kad advokatė Sandra Latotinaitė, apsiėmusi ginti pervežimų bendrovės Vlantana Norge samdinius, netikėtai tapo tos pačios pervežimų bendrovės valdybos nare.

Advokatei Sandrai Latotinaitei, stovėjusiai už įspūdingo susitarimo tarp dviejų buvusių vairuotojų ir „Vlantana Norge AS“, bendrovė pasiūlė poziciją „Vlantana Norway“ valdyboje. Tai spaudos konferencijoje pranešė bendrovės pirmininkas Vladas Stončius jaunesnysis. Taigi, advokaitė nuo šiandien, lapkričio 25 dienos, tapo direktorių valdybos nare. Pranešime rašoma, kad S. Latotinaitė turi didelę darbo santykių transporto ir kitose pramonės srityse patirtį. Pranešime spaudai taip pat rašoma, kad „Vlantana Norge AS“ vadovybė skatina savo darbuotojus aktyviai dalyvauti profsąjungų veiklose. Konkreti asociacija neminima. Toks įvykių posūkis gerokai nustebino ne vieną šią bylą sekusį asmenį. Žurnalistė Rūta Janutienė savo socialinio tinklo „facebook" paskyroje rašė prašiusi advokatės pakomentuoti tokį savo sprendimą, tačiau S. Latotinaitė iš kart atsakyti nepanoro. 

2019 11 25 21:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt