antradienis, liepos 5 d.
Airijoje įkurta Lietuvos miestų atstovų organizacija
tiesa.com
urm

Siekdami plėsti ryšius su svetur išvykusiais tautiečiais, įvairūs Lietuvos miestai dalyvauja „Globalių regionų programoje“, kurios tikslas – aktyviausius kraštiečius įvairiose šalyse skirti miestų ambasadoriais.

Šiuo tikslu Lietuvos ambasada Airijoje įkūrė „Ambasadorių Airijoje klubą“. Tai - pirmoji ir kol kas vienintelė tokio pobūdžio organizacija išeivijoje.

Airijoje savo ambasadorius turi Alytus, Marijampolė, Šiauliai, Tauragė, Panevėžys, Vilkaviškis, Kaunas, Kėdainiai, artimiausiu metu savo ambasadorius paskirs Klaipėda ir Mažeikiai.

Susitikimo metu miestų ambasadoriai pasidalino patirtimi bei idėjomis kaip plėtoti veiklą kultūros, verslo, švietimo srityse, vykdyti socialinius projektus, organizuoti labdarą.

Lietuvos ambasadorius Airijoje Egidijus Meilūnas pasveikino klubo narius ir palinkėjo sėkmingai tiesti tiltus tarp Airijos ir Lietuvos bei burti kraštiečius bendram darbui gimtųjų miestų labui.

Susitikime taip pat buvo išrinktas pirmasis klubo vadovas, kuriuo tapo Tauragės ambasadorius kunigas Egidijus Arnašius, Airijos lietuvių katalikų misijos kapelionas.

2019 12 17 05:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt