sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Airijos lietuvių krepšininkai kausis su airiais
tiesa.com

Vakar, gruodžio 16 dieną, Lietuvos ambasadoje Airijoje vykusio ambasadoriaus Vidmanto Purlio ir Airijos krepšinio federacijos generaliniu sekretoriaus Paulo Meany bei Airijos lietuvių įkurtos krepšinio lygos (European Friendly Basketball League – EFBL) vadovo Vaido Butkaus susitikimo metu aptartos galudesn4s bendradarbiavimo galimybės.

„Siekiant garsinti Lietuvos krepšinį ir Lietuvos vardą, Airijos krepšinio federacijai pasiūlėme 2011 m. organizuoti Airijos lietuvių rinktinės ir Airijos nacionalinės rinktinės draugiškas rungtynes. Manau, kad tai galėtų būti gražus renginys, pristatantis Lietuvos krepšinį Airijoje, atkreipiantis dėmesį į Lietuvoje vyksiantį Europos krepšinio čempionatą. Tikiu, kad Airijoje gyvenantys lietuviai krepšininkai garbingai susidorotų su tokiu iššūkiu“, - sakė Lietuvos ambasadorius V. Purlys.
 
„Esame pasiruošę susikauti su Airijos nacionaline rinktine. Mūsų lygos veikla sėkmingai plečiasi, šių metų turnyre dalyvauja jau 11 komandų, iš viso žaidžia virš 170 žaidėjų. Lygoje žaidžia nemažai pajėgių krepšininkų, kurie anksčiau atstovavo profesionaliems Lietuvos klubams. Tačiau svarbiausia, manau, yra tai, kad mylime krepšinį ir norime garbingai atstovauti Lietuvai“, - sakė Airijos lietuvių krepšinio lygos vadovas V. Butkus.
Susitikimo metu ambasadorius V. Purlys supažindino Airijos krepšinio federacijos vadovą su Lietuvos krepšinio pasiekimais, Lietuvoje 2011 metais vyksiančiu Europos krepšinio čempionatu.
V. Butkus pristatė Airijos lietuvių įkurtos krepšinio lygos - EFBL - veiklą ir planus.
Susitikime taip pat aptarta Airijos nacionalinio krepšinio raida, bendradarbiavimo su Airijos krepšinio federacija perspektyvos, galimi bendri renginiai ateinančiais metais.

2010 12 17 11:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt