sekmadienis, kovo 7 d.
Briuselyje vyko pasaulio lietuvių profesionalų klubų suvažiavimas
tiesa.com
urm

Rugsėjo 13-15 dienomis daugiau nei 70 lietuvių diasporos profesionalų iš 14 valstybių Briuselyje susitiko aptarti švietimo ateities Lietuvoje, dirbtinio intelekto proveržio galimybių gimtinei, pilietybės išsaugojimo, naujos Seimo apygardos temas.

„Pasiekę laimėjimų profesinėje srityje, pripažinti ir įtakingi savo buvimo šalyse, net ir gyvendami svetur, lietuviai profesionalai darbais prisideda prie investicijų į Lietuvą pritraukimo, profesinės mentorystės projektų, konsultavimo, Lietuvos konkurencingumo didinimo.

Tai yra nepaprastai svarbu, nes tai – modernios, protingos, solidarios šalies bruožas“, – sako Lietuvos ambasadorė Belgijoje Rita Kazragienė.

Renginiu siekiama suvienyti diasporos profesionalų klubus iš viso pasaulio, sutelkti klubų aktyviausius narius žinių ir veiklos metodikos apsikeitimui, aptarti karščiausias pasaulio lietuviams aktualijas bei pasiūlyti Lietuvai pažangos ir globalaus konkurencingumo idėjų.

Profesionalų klubų telkimu bendriems projektams jau nuo 2016 metų užsiima „Global Lithuanian Leaders“. Į trečiąjį metinį renginį atvyko lietuviai iš beveik 20 profesionalų klubų, tokių kaip „Lithuanian City London Club“, Vašingtono, Stokholmo, Kopenhagos, Oslo lietuvių profesionalų klubų, „LEO Berlin“.

Trečiajį metinį profesionalų klubų susitikimą organizavo Belgijos ir Liuksemburgo lietuvių iniciatyva įkurtas investuotoju klubas „MAM Investment Club“ kartu su Lietuvos ambasada Belgijoje ir Lietuvos nuolatine atstovybe Europos Sąjungoje, diasporos profesionaloų tinklu „Global Lithuanian Leaders“ ir Lietuvos teisininių draugijos Briuselio skyriumi.

Susitikimų tradicija prasidėjo Kopenhagoje 2017 metais, antrąjį metinį susitikimą organizavo Airijos profesionalų komanda.

2019 09 16 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt