trečiadienis, liepos 6 d.
Daugeliui į JK atvykstančių žmonių teks dešimt dienų izoliuotis viešbučiuose
BNS

Nuo pirmadienio į Jungtinę Karalystę atvykstantys asmenys turės karantinuotis viešbučiuose, vyriausybei siekiant užkirsti kelią naujoms pandeminio koronaviruso atmainoms sužlugdyti sparčiai vykdomą skiepijimo kampaniją.

Sekmadienį pranešta, kad vyriausybė įgyvendino tikslą pirmąja iš dviejų vakcinos dozių paskiepyti 15 mln. labiausiai pažeidžiamų žmonių, tarp jų sveikatos priežiūros darbuotojus ir vyresnius nei 70 metų asmenis.

Sveikatos apsaugos sekretorius Mattas Hancockas sakė, kad dabar bus skiepijami vyresni nei 65 metų žmonės ir asmenys, priklausantys rizikos grupei dėl savo sveikatos būklės.

Sveikatos apsaugos pareigūnai nerimauja, kad vakcinos gali būti mažiau veiksmingos prieš kai kurias naujas koronaviruso padermes, įskaitant atmainą, pirmą kartą identifikuotą Pietų Afrikoje.

Asmenys, atvykstantys į Jungtinę Karalystę iš 33 paveiktų šalių, turės dešimt dienų savo lėšomis karantinuotis viešbučiuose. Škotijoje šis reikalavimas taikomas atvykstantiesiems iš visų valstybių.

Kritikai sako, kad šis žingsnis pavėluotas, nes Pietų Afrikoje aptikta pandeminio koronaviruso atmaina jau cirkuliuoja Jungtinėje Karalystėje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 02 15 15:22
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt