šeštadienis, sausio 16 d.
Emigrantė iš Lietuvos gyvenimo meilę atrado pietų Prancūzijoje
tiesa.com

Rita Rivera – moteris, kurią būtų galima vadinti pavyzdžiu visoms, kurios mano, jog gyvenimas pasibaigia po penkiasdešimties metų. Kažkada išvažiavusi iš Lietuvos, vieną dieną ji atsidūrė Pietų Prancūzijoje.

Prisimindama savo gyvenimą, kuriame buvo visko – skyrybų, skausmo ir net nepritekliaus, tikriausiai nė nebūtų pagalvojusi, kad vieną dieną gyvens taip, kaip gyvena šiandien. Mėgausis ją gerbiančio vyro Arthuro Mostert‘o – pasaulio vandens „Formulės 1“ čempiono – dėmesiu ir priešingai nei galvoja dauguma, įžengusi į šeštąją dešimtį, išgyvens savo aukso amžių.

Pokalbio metu Rita Rivera papasakojo apie gražią dviejų žmonių draugystę, moters grožio paslaptis ir Monako prabangą, kuriai moteris nebuvo pasirengusi:

„Monakui reikia aukštakulnių, Monakui reikia kokteilinių suknelių, kurių aš neturėjau. Monakui nereikia išminties. Tu tik gerai atrodyk ir tylėk. Ir bus gerai. Čia gali išlikti tik pupytės arba labai drąsios merginos.“

[9389] 

Lietuvoje išgyvenusi skaudžias skyrybas, moteris pasakojo sutikusi su pasiūlymu vykti į Pietų Prancūziją ir vadovauti naujam viešbučiui. O ten atvykusi netikėtai susipažino su jos gyvenimą pakeitusiu vyru.

Šiandien jie kartu jau trylika metų ir prisipažįsta – niekada nesipykstantys: „Mūsų laikas mums yra per brangus, kad mes jį eikvotume pykčiams. Mano skrajojantis olandas – jis labai tiesus. Todėl išmokau iš jo visada pasakyti, ką galvoju, paprašyti, jeigu kažko negaliu. Pasakyti, jei esu susierzinusi ir kodėl, bei paprašyti, kad nepriimtų asmeniškai. O jei noriu pasibarti – einu pabėgioti. Išsibaru bėgdama ir rami grįžtu namo”.

Moteris atskleidė, kodėl bėgimas šiandien jai yra svarbus kaip vaistas. Pasirodo, būdama labai jauna, Rita neteko mamos ir visą gyvenimą negalėjo atsakyti į klausimą – kodėl ji mirė taip anksti. Po mamos netekties moteris išgyveno net depresiją, o vis neatrasdama meilės gyvenimui, buvo išsigandusi, kad jos gyvenimas taip pat baigtas.

[9390] 

Todėl per savo penkiasdešimtą jubiliejų visiems garsiai pasakė, kad dalyvaus legendiniame Niujorko maratone, kuriame tais metais savo vėžiu sirgusios draugės garbei bėgo ir Pamela Anderson. Įveikdama daugiau nei 40 km distanciją Rita norėjo įrodyti sau ir visiems, kad gyvenimas tęsiasi. Ir net sulaukęs penkiasdešimties, gali būti sveikas ir laimingas.

Ritai galima pavydėti ne tik pasiryžimo, tačiau ir grožio. Todėl paklausta moteris pasidalino ir savo puikios išvaizdos paslaptimi:

„Aš laikausi Viduržemio jūros dietos. Nevalgau duonos, nes tai ne mano duona. Aš nevalgau kruasanų – nes jie taip pat ne mano, o prancūzų. Tačiau viso kito neatsisakau. Man atrodo, jei žmogus džiaugiasi maistu, savęs nekankina, kūnas taip pat džiaugiasi

2018 03 05 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt