trečiadienis, liepos 6 d.
Ispanijoje pagauta narkotikų prekyba užsiimanti lietuvių grupuotė
Alfa.lt

Ispanijos policija pranešė, kad Alikantės mieste jiems pavyko išardyti tarptautinį narkotikų sindikatą ir suimti jų lyderį, praneša portalas „The Olive press“.

Įprastinio automobilių dokumentų patikros metu buvo pagautas vienas lietuvis su padirbtu pasu. Kilus įtarimui, policija surengė papildomą reidą prabangioje viloje netoliese Alikantės esančiame Albir-Alfaz del Pi miestelyje, kur buvo suimti grupuotės bendrai.

Šaltinių teigimu, vila buvo apsaugota sudėtinga stebėjimo kamerų sistema ir koviniais šunimis, o patį vadą nuolat saugojo kovų menus mokantis apsauginis.

Manoma, kad 8 lietuvių gauja gabendavo marihuaną, užsiėmė mašinų ir elektros vagystėmis bei klastojo dokumentus. 

Reido metu buvo konfiskuoti ir du prabangūs automobiliai, verti apie 240 tūkst. eurų, trys darbinės mašinos, furgonas, du motociklai, vandens motociklas, krovininė priekaba ir per 72 tūkst. eurų grynaisiais.

Papildomai teritorijoje buvo rasti 249 marihuanos augalai ir jau apdoroti paketai, kurių vertė siekia apie 74 tūkst. eurų.

Policijos spėjimu, 5 vyrų ir 3 moterų gaujos specializacija – narkotikų pirkimas, apdirbimas ir platinimas visoje Europoje, gautas pelnas buvo siunčiamas artimiesiems į Lietuvą. 

2020 06 11 19:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt