ketvirtadienis, liepos 7 d.
Lietuvaitė gražuolė Floridoje susidūrė su persekiotoju: stebėdavo ją naktimis per miegamojo langą
Alfa.lt
Alfa.lt
Gustė Janušauskaitė.

Šiuo metu Floridoje (JAV) gyvenanti lietuvaitė modelis Gustė Janušauskaitė susidūrė su persekiotoju, kuris per jos miegamojo langą pamėgo stebėti kaip ji miega naktį. Saugumo kamerų Įrašai, kuriuose užfiksuotas įtartinas asmuo, tapo „Tik Tok“ sensacija, rašo Dailymail.co.uk.

Apie neprašyta įsibrovėlį 22 metų lietuvaitė, neseniai baigusi Floridos valstijos universitetą, sužinojo iš saugumo kamerų įrašų. Jas įrengti pasiūlė kartu gyvenanti jos mama, nors mergina gyvena kvartale, į kurį patekti pašaliniams yra draudžiama.

@gustejanus still can’t believe this happened to me, the ptsd is real-stay safe out there ladies???? ##storytime ##stalkertok ##mystalkerstory ##creepy ##fyp ##scarytok ♬ original sound - guste

„Tegu Dievas laimina mano mamos intuiciją, nes tai išgelbėjo mano gyvybę. Būtent tos dienos, kai įrengėme kameras, vakare visa tai buvo nufilmuota“, – teigė G. Janušauskaitė. 

Kamerų įraše matyti, kaip vyras atvyksta prie jos namų naktį ir apsižiūri. Tada jis nueina prie G. Janušauskaitės miegamojo lango, per kurį žiūri į miegančią merginą, kurios lova – prie pat lango.

Po pirmo karto merginos mama kreipėsi į policiją, kuri pasakė: tegu užsirakina duris ir užsidaro užuolaidas. 

„Policija nieko nepadarė, todėl mes perkėlėme kameras arčiau mano kambario ir užfiksavome, kaip jis sugrįžo“, – sakė lietuvaitė. 

Ji taip pat paspendė spąstus persekiotojui – tarp prie lango augančių medžių ji surišo virvę ir vieną naktį išgirdo, kaip spąstai suveikė. 

„Mano širdis nusirito į kulnus, man prasidėjo panikos priepuolis“, – prisiminė ji. 

Kartu su mama jos dar kartą paskambino į policiją, tačiau išgirdo tokį pat atsakymą: užsirakinkite ir užsidarykite užuolaidas. 

„Taip miršta moterys, nes niekas mūsų neklauso ir mes nuolat susiduriame su grėsmėmis“, – teigė lietuvaitė. 

Po šių atvejų mergina pradėjo su savimi nešiotis kišeninį peiliuką ir dujinį balionėlį.

2021 06 23 13:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt