sekmadienis, liepos 5 d.
Lietuvei JAV gimė ketvertukas
tiesa.com

Čikagoje gyvenanti 29 metų lietuvė Eglė su vyru amerikiečiu vietoje planuoto antro vaiko iškart susilaukė keturių. Prieš mėnesį pasaulį išvydo mergaitė ir trys berniukai, rašė „Lietuvos rytas“.

Čikagos priemiestyje Bolingbruke gyvenančią Contrerasų šeimą keturgubas džiaugsmas aplankė rugsėjo 1-ąją. Keleriais metais vyresnis lietuvės vyras amerikietis šeimos pagausėjimo proga darbe gavo dviejų savaičių atostogas.

Spaustuvėje Čikagoje dirbančiam daugiavaikiam tėvui jo viršininkas pasakė: „Dabar galėsi imti tiek viršvalandžių, kiek norėsi, nes tau vienam reikės išlaikyti didelę šeimą.” Namuose tris broliukus ir sesutę pasitiko pirmoji Eglės duktė – pusantrų metų Emilija.

Eglei pavyko beveik devynis mėnesius išnešioti savo ketvertuką. Paprastai tiek kūdikių besilaukiančių moterų laukia pirmalaikis gimdymas. Laukdamasi lietuvė jau žinojo, kad pasaulį išvys trys berniukai ir viena mergaitė.

Moteris pasakoja, kad gimsiančiam ketvertukui nepirko nė vieno drabužėlio ar kito daikto. Viską sunešė savo mažylius paauginusios draugės. „Pasakiau, kad paimsiu viską, ką atneš, nepasididžiuosiu. Kai draugai klausinėjo, ką atnešti dovanų, užsisakiau sauskelnių. Mums jų reikės iš tiesų daug. Visi jas ir nešė. Dabar sauskelnių paketų yra iki lubų prikimšta visa sieninė spinta”, – juokėsi penkių vaikų motina.

2011 10 03 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt