trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Lietuviai drąsina kurti verslą Danijoje
tiesa.com

Balandžio 5 d. Kopenhagoje vyks verslumo skatinimo konferencija „Entrepreneurs in Denmark: acceleration mode ON“, kurią organizuoja Lithuanian Youth Society in Denmark.

 Pagrindinė konferencijos idėja – padrąsinti jaunuosius verslininkus Danijoje plėtoti savo verslo idėjas ir įkvėpti tuos, kurie dar tik svarsto apie pirmąjį savo verslą svetur. Konferencijos tikslas – atsakyti į pagrindinius klausimus, kylančius kuriant verslą svetimoje šalyje.

Renginyje bus kalbama apie verslo etiką Danijoje, naujų klientų paieškų bei pritraukimo būdus, Europos Sąjungos bei valstybės paramą verslo pradžioje. Apie finansavimo galimybes, tvirtų verslo santykių užmezgimą pasakos bei savo sėkmės formulėmis dalinsis patyrę verslininkai. Konferencijos dalyviai analizuos bei aptars sėkmingai veikiančių verslų pavyzdžius ir realias situacijas, pateiks galimų problemų sprendimo būdų.

Konferencijoje savo žiniomis dalinsis ne vieną įmonę įkūrę ir valdę vadovai, verslo konsultantai, kurie nuolat dirba su pirmąjį verslą pradedančiais žmonėmis – startup‘ais. Konferencijos dalyviai galės ne tik pasiklausyti pranešimų, bet ir akis į akį pabendrauti su savo srities specialistais neoficialioje aplinkoje (angl. networking).

Konferencija vyks nuo 11:00, adresu: Porcelænshaven 26, 2. Floor, 2000 Frederiksberg. Būtina išankstinė registracija. Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/267845583392209/

2014 03 27 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt