ketvirtadienis, liepos 7 d.
Lietuvos atstovybėse užsienyje vyko kalėdiniai renginiai
tiesa.com
urm

Gruodžio mėnesį, artėjant didžiosioms žiemos šventėms, užsienyje gyvenantys lietuviai turėjo galimybę kartu su tautiečiais prisiminti lietuviškas tradicijas ir kartu pažymėti šventinį laikotarpį.

Rekonstruotuose Lietuvos ambasados Rusijoje patalpose vyko šventinė popietė, kurios metu buvo prisimintos lietuviškos Advento, Kūčių ir Šv. Kalėdų šventimo tradicijos.

Renginio metu skambėjo lietuviškos dainos, eilės, jauniausius šventės dalyvius pradžiugino susitikimas su Kalėdų seneliu.

Lietuvos ambasada Ispanijoje pakvietė Madride gyvenančius ir mieste viešinčius lietuvius į tautinę vakaronę, kurios metu buvo pristatyti Lietuvos regionų tautiniai kostiumai.

Susirinkusieji mokėsi groti skudučiais ir švilpynėmis, giedoti senovines giesmes, žaisti tradicinius lietuviškus žaidimus. Pekino (Kinijoje) lietuvių bendruomenė minėjo Advento laikotarpį, prisiminė prieškalėdinio laikotarpio lietuvių tradicijas, dainavo dainas.

Bendruomenės nariai pasivaišino tradiciniais lietuviškais Advento patiekalais, vienas kitam linkėjo laimės ir šventinės Kalėdų dvasios.

2019 12 24 10:15
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt