trečiadienis, liepos 6 d.
Lietuvos ieties metikas E. Matusevičius olimpinėse žaidynėse užėmė 14 vietą
LTOK
Vytautas Dranginis/LTOK

Geriausiu, antruoju, metimu ietį 81 m 24 cm nuskraidinęs Lietuvos rekordininkas Edis Matusevičius Tokijo olimpinių žaidynių atrankos varžybų A grupėje buvo devintas, o tarp visų abiejų grupių dalyvių užėmė 14 vietą. Į finalą pateko 12 sportininkų.

„Tikėjausi patekti į finalą, tačiau nepasisekė. Norėjau ir daug geresnio rezultato. Pirmas metimas (79 m 50 cm) nebuvo pats geriausias, bet jaučiau, kad sutvarkius vieną esminį dalyką ieties gali skristi toliau. Tačiau visko ištaisyti nepavyko“, – sakė E. Matusevičius. 

Trečiasis jo metimas – 80 m 13 cm – pakilti nepadėjo. Paskutinį, dvyliktą, bilietą į finalą laimėjusio švedo Kimo Ambos rezultatas – 82 m 40 cm. 

Dar liepos pradžioje koronaviruso ataką patyrusio Lietuvos atleto pasirengimą žaidynėms sutrikdė ne tik pati liga, bet ir po jos sekusi saviizoliacija: „Fiziškai gerai jaučiuosi, nėra jokių pasekmių. Esu visiškai atsigavęs. Bet saviizoliacija davė savo – dvi savaitės be rimto sporto. Gal kažkiek ir turėjo įtakos, bet nemanau, kad labai paveikė.“

Ieties metiko, kuriam priklausantis Lietuvos rekordas yra ra 89 m 17 cm, o geriausias šio sezono rezultatas – 83 m 53 cm, šiemet dar laukia kelios varžybos.

Paklaustas apie naujus olimpinius tikslus, sportininkas sakė: „Paryžius tikrai bus kita stotelė olimpinė. Stengsiuosi dirbti dar sunkiau. Nes dabar esu nusivylęs. Nemanau, kad sportininkai atvažiuoja čia tik sudalyvauti, visi nori patekti į finalą ir užimti aukščiausią vietą.“

2021 08 04 09:40
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt