ketvirtadienis, liepos 7 d.
Motociklininkas M. Siliūnas iškovojo kelialapį į Dakarą
Alfa.lt

Jei dar negirdėjote, įsiminkite – motociklininkas Modestas Siliūnas. Jis Andalūzijos ralyje sėkmingai finišavo ir iškovojo kelialapį į sausį vyksiantį Dakaro ralį. Per penkias dienas vykusį ralį dalyviams teko įveikti 1600 kilometrų, iš jų 1244 kilometrai greičio ruožų.

Nors lietuvis neišvengė kritimų, buvo paklydęs ir gavo lengvų traumų, jam vos po metų treniruočių ant motociklo pavyko kirsti finišą. Ispanijos bekelės vaišino lietuvį dulkėmis, slidžiais, siaurais ir vingiuotais ruožais, kai kur buvo kalnuotų vietų.

„Kitas galvos skausmas prasidėjo”, – po finišo, supratęs, kad važiuos Dakare, juokavo M. Siliūnas.

Pastarųjų mėnesių tikslas Modestui buvo finišuoti būtent Andalūzijos ralyje, o Dakaras atrodė kaip tolimas tikslas.

„Jokių pažadų kol kas nedalinu, dar per anksti galvoti kokią vietą planuoju užimti. Dabar reikia atsigauti po šio ralio. Bet šiaip žiauriai gerai, pavargau, bet žiauriai gerai”, – sakė jis.

Į Andalūzijos ralį su M. Siliūnu kartu važiavo jo treneris, kuris jau gerai pažįsta Dakaro ralį Arūnas Gelažninkas. Jis paklausė mokinio kas šiame ralyje buvo sunkiausia.

„Pirma pusė sunkesnė buvo, nes važiavau dar gerai neapšilęs, reikėjo važiuoti serpantinais, o juose patirties turiu mažai. Antroje dalyje jau įsivažiavau, buvo gerokai lengviau”, – pasakojo M. Siliūnas.

Dakar’22 ralis Saudo Arabijoje prasidės kitų metų sausio 2 d. ir truks maždaug dvi savaites.

2021 05 16 19:19
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt