trečiadienis, liepos 6 d.
Osle vyko „Lietuvių dienos Norvegijoje 2019“
tiesa.com
urm

Gruodžio 13-14 dienomis Lietuvos ambasada Norvegijoje Osle organizavo renginių ciklą „Lietuvių dienos Norvegijoje 2019“. Renginių tikslas – duoti impulsą bendradarbiavimui tarp savivaldybių, padėti atrasti perspektyvas, kurios būtų naudingos lietuvių bendruomenėms.

Lietuvos ambasados patalpose rinkosi Lietuvos ir Norvegijos savivaldų bei regionų merai ir vicemerai, Lietuvos garbės konsulai Norvegijoje bei abiejų valstybių Rotary verslo klubų atstovai.

Renginio „Lithuanian-Norwegian Local Partnership: a Call to Action“ tikslas – pakelti Lietuvos ir Norvegijos savivaldų ir regionų partnerystę bei bendradarbiavimą verslo, kultūros ir kitose srityse.

Taip pat vyko ir lietuvių bendruomenių Norvegijoje susitikimas, kurio tikslas– inicijuoti diskusiją dėl tolesnės bendruomenių raidos krypties. Užsienio reikalų ministerijos atstovai pasidalino lietuvių bendruomenių susiformavimo sėkmės pavyzdžiais kitose valstybėse.

Lietuvos savivaldų atstovai pristatė savo atstovaujamų miestų teikiamas galimybes, taip pat buvo pristatyta bendradarbiavimo su gimtuoju miestu programa „Globalus regionas“.

Programos „Renkuosi Lietuvą“ atstovai papasakojo, kokie yra pirmieji žingsniai sugrįžtant į Lietuvą, o Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovė pasidalino užsienio lietuvių integracija į Lietuvos švietimo sistemą.

Vėliau lietuvių bendruomenių ir lituanistinių mokyklų komunikacijos atstovai dalyvavo seminare „Komunikacijos galia bendruomenių tvarumui“.

Seminare buvo aptarti komunikacinio tinklo sukūrimo vizija ir tikslai, pristatyti Lietuvos ambasados Norvegijoje komunikaciniai instrumentai, vyko mokymai apie socialinių medijų pagrindinius funkcionalumus ir tendencijas.

2019 12 17 05:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt