antradienis, liepos 5 d.
Susitikime su Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovais – kvietimas bėgti lietuvišką olimpinę mylią
LTOK
LTOK

Pirmadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė susitiko su Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) atstovais.

Susitikime dalyvavo PLB sporto reikalų komisijos pirmininkas Laurynas R. Misevičius, ilgų distancijų bėgikas Aidas Ardzijauskas ir buvusi ilgametė PLB vadovė Vida Bandis.

LTOK vadovė pasaulio lietuvių bendruomenę pakvietė kartu paminėti Olimpinę dieną ir birželio 26-ąją iš ber kurio pasaulio kampelio dalyvauti lietuviškos olimpinės mylios bėgime. Praėjusiais metais prie virtualaus bėgimo prisijungė daugiau nei 3000 tautiečių iš 31 valstybės visuose pasaulio žemynuose.

Olimpinės dienos renginiai jau startavo ir šiais metais vyks visą savaitę. Nuo pirmadienio iki penktadienio Vilniuje miestiečiai kviečiami išbandyti jėgas sporto bazėse. Šeštadienį šventę vainikuos visą dieną prie Baltojo tilto vyksiantys renginiai ir Vido Bareikio koncertas.

Lietuviškos olimpinės mylios bėgimas taip pat vyks šeštadienį. Bėgime kviečiami dalyvauti ne tik vilniečiai, bet ir lietuviai visame pasaulyje. Jie 1988 metrus gali bėgti bet kurią šios savaitės dieną, patogiu laiku.

Susitikime su PLB atstovais taip pat pasidžiaugta ne vienerius metus trunkančiu bendradarbiavimu bei aptartos bendrų veiklų galimybės ateityje. Kalbėta apie pasirengimą kitų metų vasarą Druskininkuose vyksiančioms Pasaulio lietuvių sporto žaidynėms.

2021 06 22 11:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt