ketvirtadienis, spalio 1 d.
Tarsis kaip pritraukti JAV turistus ir verslininkus
tiesa.com

Lietuvos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis kovo 5 dieną Sankt Peterburge, Floridos valstijoje, su Lietuvos generaliniais ir garbės konsulais JAV tarsis dėl bendrų veiksmų siekiant geriau atstovauti Lietuvos ekonominiams interesams JAV ir pristatyti Lietuvą JAV turizmo rinkai.

Pasak garbės konsulus į jau reguliariai rengiamą susitikimą pakvietusio ambasadoriaus, Lietuvos ir JAV ekonominiai ryšiai nėra tokie intensyvūs, kokie galėtų būti, todėl didesnis garbės konsulų vaidmuo stiprinant šiuos ryšius yra itin pageidaujamas.
 
Anot Ž.Pavilionio, taip pat reikėtų apsitarti dėl aiškesnės Lietuvos strategijos pritraukiant į šalį JAV turistus.
 
„Garbės konsulų patirtis ir žinios apie savo gimtąją šalį bei amerikiečių pomėgius gali mums geriau išryškinti stipriąsias Lietuvos kaip turistinės šalies savybes ir geriau padėti suformuluoti pasiūlymus dėl Lietuvos turizmo strategijos JAV rinkoje“, - sakė ambasadorius.
 
Kartu su diplomatais renginyje dalyvaus ekspertai iš Lietuvos.
 
Ūkio ministerijos Investicijų ir eksporto departamento direktorė Živilė Kriščiūnienė supažindins su vyriausybės įgyvendinamomis priemonėmis investicijų ir eksporto srityse, aptars turizmo reikalus. „Investuok Lietuvoje" generalinio direktoriaus pavaduotoja Laura Guobužaitė dalinsis investicijų vilionių patirtimi. Šiuo metu Sietle besistažuojantis VšĮ „Saulėtekio slėnis“ direktorius Andrius Bagdonas pristatys Lietuvoje įgyvendinamų integruotų mokslo studijų ir verslo centrų (slėnių) plėtrą. VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ partnerė JAV Lietuvos garbės konsulė Ohajo valstijoje Ingrida Bublys informuos, kaip ketina padėti Lietuvos eksportuotojams patekti į JAV rinką.
 
Susitikime dalyvaus trylika Lietuvos garbės konsulų, iš viso jų JAV akredituota septyniolika.
 
Sankt Peterburge taip pat numatomi Lietuvos ambasadoriaus susitikimai su kelių JAV kompanijų atstovais aptarti galimo bendradarbiavimo su Lietuva galimybes, taip pat susitikimai su Floridos valstijoje išrinktu JAV Kongreso nariu Gusu Bilirakiu bei vietos lietuvių bendruomene.

2011 03 04 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt