antradienis, liepos 5 d.
Tautiečiams reikia pgalbos: cerebriniu paralyžiumi serganti Laura ir jos mama tiki, kad Kalėdos atneš stebuklą
tiesa.com
GoFundMe

Tinklalapyje „GoFundMe" dalinamasi tokia žinute:

„Sveiki visi, aš renku pinigus draugės dukrai, kuriai yra cerebrinis paralyžius.

Šiuo metu mano draugė negali dirbti, nes visą laiką turi praleisti su Laura, todėl joms labai sunku susimokėti nuomą, reikia pinigų maistui ir vaistams.

Sveiki, mano vardas yra Laura. Man 23 metai. Aš iš pirmo žvilgsnio gimiau sveikutėlė, bet kai man suėjo 4 mėnesiai, man buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius.

Mano mama yra mano didvyrė, ji daro viską, kad mano gyvenimas būtų lengvesnis ir patogesnis.

Ji tikrai stengiasi, kad turėčiau visko savo miegamajame, kad turėčiau savo erdvę, nes viską turiu organizuoti taip, kaip man patinka.

Mano mama perka man „iPad“, aš labai mėgstu juo žaisti. Bet kai būnu bogos nuotaikos, aš gadinu „iPad“ ir „iPhone“, todėl mama turi nupirkti naujus, kad mane šiek tiek užimtų, kol ji gamina maistą ar valo.

Mes stengiamės daug keliauti, aš mėgstu matyti naujas vietas, tada būnu rami. Dėl mano psichikos sutrikimų mama turi skirti man kuo daugiau dėmesio.

Štai kodėl ji šiuo metu dirba.

Globos namuose buvau 3 metus, mama kreipėsi į vyriausybę finansinės pagalbos.

Kol ją gausime, turime mokėti nuomą ir padengti visas kitas išlaidas. Mes tikime žmonių gerumu ir labai tikimės, ką žmonės padės mums paaukodami.

Mums tikrai reikia pinigų, norime susimokėti nuomą, nusipirkti maisto produktų ir vaistų, be to, nuveikti ką nors ypatinga.

Neteiskite mūsų, mes iš tikrųjų labai stengiamės, kad mūsų gyvenimas būtų geresnis, tačiau kai kada turime paprašyti pagalbos.

Kalėdos yra stebuklingas laikas, tikimės, kad žmonės supras ir mums padės." Norėdami padėti Laurai ir jos mamytei spauskite šią nuorodą: https://www.gofundme.com/f/dgckc-help-laura?pc=fb_co_campmgmt_m&rcid=r01-157598906313-05a1037d5030490e&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=p_lico%2Bshare-sheet&fbclid=IwAR2aSfNoDRG8Z7iQr8c6EaIsUVvrGPDl-TK67Mtil0tRXyNywxUfXPgp7zk

2019 12 17 19:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt