ketvirtadienis, liepos 7 d.
Vienintelis JAV vakarų krante esantis lietuviško maisto restoranas užsidaro, savininkui nusprendus eiti į Seimą
Alfa.lt

Nors koronaviruso pandemija privertė ne vieną JAV restoraną užsidaryti, lietuvišką maistą siūlęs „Mama Papa Lithuania“ restoranas visam laikui užsidaro dėl visiškai kitos priežasties – politikos.

Portalo „San Francisko Chronicle“ duomenimis, šio neįprastoje pasaulio vietoje esančio restorano savininkas Vaidas Šukys nusprendė kandidatuoti į Seimą artėjančiuose rinkimuose. Jo teigimu, grįždamas atgal į Lietuvą, jis nenori palikti savo Alamedos mieste esančio „Mama Papa Lithuania“ niekam kitam, todėl jis ketina užsidaryti liepos 31 d.

Kai V. Šukys atidarė, ko gero, pirmąją JAV vakarų krante esančią lietuviško maisto įstaigą, jo lietuviai draugai manė, kad jis pakvaišo – kodėl Alamedos gyventojai turėtų norėti valgyti jo mamos receptūros cepelinus ir balandėlius? Pasirodo, kad tie draugai klydo – „Mama Papa Lithuania“ tapo populiaria vieta nuo pat atsidarymo.

Žmonėms patiko jauki aplinka bei sotūs valgiai kaip cepelinai ar bulviniai blynai su grietine.

Nepaisydamas „Mama Papa Lithuania“ sėkmės, V. Šukys tvirtino, kad valdyti restoraną San Fransiske darosi vis sunkiau dėl augančio minimalaus atlyginimo ir darbo jėgos trūkumo, be to, Lietuvoje artėjantys parlamento rinkimai priminė jam, kad jis savęs nelabai ir laiko restoranų industrijos atstovu.

„Aš atstovavau savo kukliai kultūrai Vakarų krante, dabar atsirado galimybė daryti didesnius darbus, – teigė lietuvis. – Manyje verda patriotizmas padėti savo šaliai, ją kiek pakeisti ir atnešti į ją savo per šiuos metus įgautą patirtį.“

2020 07 09 08:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt