trečiadienis, liepos 6 d.
WSOPC pokerio turnyre triumfavęs lietuvis savo sąskaitą papildė milijonine suma
Alfa.lt

Vėlų šeštadienio vakarą finišavo „GGPoker World Series of Poker Winter Online Circuit“ (WSOPC) serija, kurios puošmena tapo pagrindinis turnyras, kuriame nugalėtojo apyrankė ir įspūdingas piniginis prizas - 1,2 mln. dolerių atiteko Lietuvos atstovui.

Paulius Plaušinaitis nužygiavo iki pat finalinės turnyro dvikovos, kurioje akis į akį susidūrė su Turkijos atstovu. Lietuvis paskutinėje turnyro partijoje rankoje laikė AT ir nors „flope“ varžovas gavo jam reikalingą damą, „turne“ lietuvis išvydo tūzą, kuris garantavo pergalę grandioziniame turnyre.

P. Plaušinaičio laukia ir 50 tūkst. dolerių vertės rėmimo paketas iš „Natural8“ pokerio kambario. Tai yra didžiausia kada nors lietuvio laimėta suma internetinio pokerio turnyre.

Lietuvis už savo nugaros paliko ir gerai žinomą JAV pokerio profesionalą Josephą Cheongą, kuris turnyre liko trečias. Paulius yra aukštų limitų grynųjų pinigų žaidėjas ir sužaidžia vos keletą turnyrų per metus. Šiuo metu gyvena Macao, kur tokių žaidimų įprastai netrūksta.

Iš viso pagrindinio turnyro prizinį fondą sudarė daugiau nei 10 mln. JAV dolerių.

Šaltinis: https://www.pokeriokarta.com/naujienos/pokeris/wsopc-turnyre-triumfaves-lietuvis-savo-saskaita-papilde-milijonine-suma/

2021 01 17 14:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt