trečiadienis, liepos 6 d.
„YouTube“ apdovanojimą pelnęs lietuvis tikisi surinkti milijoną sekėjų
Alfa.lt

Saksofonistas Juozas Kuraitis tapo dar vienu iš nedaugelio lietuvių atlikėjų, pelniusių socialinio tinklo „YouTube“ apdovanojimą „Silver play button“. Jis suteikiamas surinkus šioje svetainėje 100 000 sekėjų.

„Man tai yra didžiulis įvertinimas to, ką darau, kiek dirbu ir kiek įdedu energijos, o kartu ir itin motyvuojantis paskatinimas ateičiai! Ačiū visiems, kas seka mano „YouTube“ kanalą, nes tai, ką gavau, yra tik Jūsų dėka!“ – feisbuke savo paskyroje rašė J. Kuraitis.

Pasak atlikėjo, jis jaučiasi puikiai gavęs sidabrinį mygtuką („Silver play button“). „Šis įvertinimas yra gera paspirtis eiti pirmyn ir siekti dar aukštesnių tikslų. Kai pradėjau savo veiklą „YouTube“ tinkle, šimto tūkstančių sekėjų riba man atrodė nepasiekiama, kaip nuskristi iki Mėnulio. Tačiau žingsnis po žingsnio, ir tai, pasirodo, yra įmanoma. Šiandien turiu dar vieną tikslą – surinkti milijoną sekėjų, ir už tai jau būtų auksinio mygtuko prizas!“ – šypsosi saksofonistas.

Jau kurį laiką J. Kuraitis yra laikomas vienu klausomiausių saksofonistų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, „YouTube“ paskyroje nuolatos besisukantis populiariausių pasaulio saksofonistų dešimtuke. Atlikėjas gerbėjus stengiasi nustebinti ir savo autoriniais kūriniais.

Juozas mano, kad Lietuvoje yra tikrai nemažai gerų atlikėjų, ir kiekvienas daug dirbdamas gali pasiekti dar daugiau: „Sienos atviros, internete pasaulis išvis be ribų. Tik daryk ką nors įdomaus ir tikrai neliksi nepastebėtas.“

Paklausus, kaip mano, kuo jis paperkantis Lietuvos ir užsienio gerbėjus, J. Kuraitis atsako: „Tiesiog labai mėgstu ir myliu tai, ką darau, ir tai turbūt matyti bei jaučiama.“

Karantino metu atlikėjas sakė daug miegantis ir daug dirbantis, tik darbo pobūdis – jau visai kitoks – nuotolinis. Juozas save vadina optimistu, tikisi, kad jau vasarą bus vienas kitas renginys, tik, žinoma, daug mažesnio masto, nei būdavo anksčiau, iki karantino. „O jei kartais renginių nebus, tai tuomet bus daug smėlio ir jūra“, – šypsosi kasdien vis didesnio gerbėjų rato atrandamas J. Kuraitis.

2021 03 22 19:24
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt