penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Žaviausia trijų vaikų mama
tiesa.com

Šeštadienį, kovo 26-ąją, vykusiame „Žaviausios Ponios JK 2011“ konkurse laurus nuskynė ir vakaro karaliene tapo Lina Baublienė. Jau šešerius metus su šeima Jungtinėje Karalystėje gyvenanti kaunietė tiesiog švytėjo, negailėdama šypsenų nei žiuri, nei publikai. Išskirtiniame interviu „Tiesai“ Lina dalijasi įsimintino vakaro įspūdžiais.

Kokios emocijos ir mintys užplūdo tą akimirką, kai buvote paskelbta, jog nugalėjote?

Labai apsidžiaugiau, pasijutau tikrai laiminga ir pagalvojau, kad išsipildė dar viena mano svajonė.

Ką moteriai reiškia titulas?

Titulas moteriai reiškia įvertinimą iš šalies. Tai – didelis pamaloninimas, padedantis labiau pasitikėti savimi. Be to, titulas, galima sakyti, yra privalumų ir trūkumų pasitikrinimas, tarsi žvilgsnis į save iš šono, pajutimas, kad esi mylima ir žavinga.

Kaip manote, kodėl būtent Jūs tapote vakaro karaliene? Kuo išsiskyrėte, kuo nustebinote žiuri?

 

Manau, pirmiausia savo šypsena, nes ji natūrali ir nuoširdi. Galbūt savo natūralumu ir kultūringumu. Buvimas šiame renginyje man buvo labai malonus ir lauktas.

Lina, Jūs – trijų vaikų mama. Kaip jie reagavo į Jūsų sprendimą dalyvauti grožio konkurse?

Visi reagavo teigiamai, labai palaikė ir kiekvieną kartą po repeticijų klausė, kaip sekėsi. Labai visi džiaugėsi, nes matė mane tokią laimingą, norėjo pamatyti mane tarp kitų, palyginti, pasidžiaugti iš tolo.

Kokia atmosfera tvyrojo užkulisiuose?

Užkulisiuose visos jaudinomės, tačiau išlikom labai draugiškos iki pat paskutinės minutės, palaikėm viena kitą, padėjom viena kitai pasipuošti, dalijomės aksesuarais ir kosmetika. Tvyrojo labai šilta atmosfera, negeso šypsenos, nors kūnu kartais ir perbėgdavo lengvi šiurpuliukai.

Kaip apibūdintumėte santykius tarp dalyvių? Gal kuri nors kėsinosi nulaužti kulniuką?

Visos dalyvės buvo tikros šaunuolės, puikios nuotaikos. Per repeticijas kvatojom iš savo klaidų, grožėjomės vienos kitomis ir neslėpėm, kokius matom trūkumus. Prieš pasirodymą nebuvo pykčio, buvom nusiteikusios, kad visos turim pajusti tik malonumą ir padaryti bendrą gražų šou sau ir žiūrovams. Konkurencijos jausmo nebuvo.

Ar renginio metu buvo kokių nors neplanuotų akibrokštų ar nesklandumų?

Labai bijojome mažos scenos, manėm, kad visos netilpsim. Tačiau paaiškėjo, kad scena bus daug didesnė ir erdvesnė, nei tikėjomės. Prieš renginį dėl nesklandumų nebuvo kada jaudintis, nes daug ruošėmės ir džiaugėmės paskutinėmis akimirkomis kartu.

Kaip jaučiatės, nurimus visam šurmuliui? Ar gyvenimas kaip nors pasikeitė, ar tiesiog papildėte savo trofėjų lentyną?

Dalyvauti tokiame konkurse aš svajojau nuo mokyklos laikų, taigi man tai buvo didelė šventė, kurią labai branginu kaip nuostabų prisiminimą. Troškau, kad pasiruošimas, repeticijos kartu su profesionaliais žmonėmis taip greit nesibaigtų, kad vyktų kuo ilgiau. Pasibaigus konkursui, vis dar gyvenu prisiminimais apie jį – ir dar ilgai gyvensiu. Gyvenimas, manau, iš esmės nepasikeis, tiesiog pati dar karta įsitikinau, kad gėris ir grožis padeda gyventi, padaro gyvenimą spalvingesnį, įvairesnį, įdomesnį.

Prisistatydama sakėte, jog „Žmoguje viskas turi būti nuostabu: ir veidas, ir širdis, ir mintys!“ Kas Jums įkvepia tokio tauraus gerumo ir optimizmo?

 

Mane įkvepia harmonija su pačia savimi ir su gamta, supratimas, kad šioje žemėje mes esame laikini svečiai. Tad kodėl nebūti geriems ir draugiškiems? Juk nėra laiko pykčiui ir agresijai, juk reikia džiaugtis buvimu čia ir dabar.

Ar jau įminėte mįslę, kas, vyrų akimis, yra tikrasis moteriškas žavesys?

 

Manau, kad tikrasis moteriškas žavesys yra kai moteris trykšta gera energija. Kai moteris spindi ne tik išoriniu grožiu, bet spinduliuoja ir jos žvilgsnis, žavi manieros – tada ji ir atrodo žavi ir graži.

 

Jungtinėje Karalystėje Jūs gyvenate jau šešerius metus. Ar nesiruošiate traukti atgal?

Labai myliu gimtinę Lietuvą, be jos neįsivaizduoju savo vasarų ar žiemų, tačiau Jungtinė Karalystė – tai ta žemė, ant kurios norėčiau pagyventi bent artimiausius 20 metų. Čia jaučiuosi laisva ir laiminga.

Žinau, jog esate aktyvi sveikuolė ir nesibijot žiemą įkristi į Baltijos jūrą. Gal čia ir slypi Jūsų grožio paslaptis?

Esu sveikos gyvensenos šalininkė, esu labai arti gamtos ir sveiko aktyvaus gyvenimo būdo, tad manau, kad tai mane ir palaiko. Be to, esu didelė optimistė.

Kokia didžiausia Jūsų svajonė?

Matyti sveikus, laimingus vaikus ir žmones, besidžiaugiančius savo vizitu šioje žemėje.

2011 03 28 19:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt