sekmadienis, lapkričio 28 d.
112 metų puertorikietis tapo seniausiu gyvenančiu vyru pasaulyje
BNS
Pixabay
Senatvė

Emilio Floresas Marquezas iš Puerto Riko, kuriam – 112 metų ir 326 dienos, tapo seniausiu gyvenančiu vyru pasaulyje, trečiadienį paskelbė Guinnesso pasaulio rekordų knyga.

E. F. Marquezui, kuris gimė 1908 m. Karolinoje, esančioje į rytus nuo Puerto Riko sostinės San Chuano, atitinkamas pažymėjimas buvo įteiktas jo namuose vos keli kilometrai nuo gimtojo miesto.

Paklausus apie ilgaamžiškumą, draugų donu Milo vadinamas E. F. Marquezas atsakė, kad paslaptis yra atjauta.

„Mano tėtis augino mane su meile ir mokė mane mylėti visus. Jis man ir mano broliams bei seserims visuomet sakydavo daryti gera, viskuo dalytis su visais. Be to, manyje gyvena Kristus“, – sakė vyras.

E. F. Marquezas, antras vyriausias iš 11 šeimos vaikų ir pirmasis joje gimęs sūnus, dirbo šeimos cukranendrių ūkyje, o mokykloje mokėsi vos trejus metus.

Jo žmona Andrea Perez De Flores, su kuria jis pragyveno 75 metus ir susilaukė keturių vaikų, mirė 2010-aisiais.

Anksčiau seniausiu gyvenančiu pasaulio vyru Guinnesso knyga laikė rumuną Dumitru Comanescu. Jis mirė 2020 m. birželio 27-ąją būdamas 111 metų ir 219 dienų amžiaus.

D. Comanescu mirus Guinnesso knyga gavo įrodymų, kad E. F. Marquezas gimė trimis mėnesiais anksčiau nei buvęs rekordininkas.

Seniausias pasaulyje gyvenantis žmogus yra 118 metų japonė Kane Tanaka, gimusi 1903 m. sausio 2-ąją. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 06 30 15:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt