pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
15 vaikų mama vertė vaikus žiūrėti, kaip verda gyvus jų šuniukus
tiesa.com
San Juan County Sheriff's Office

53 metų amžiaus Martha Crouch iš Naujojo Meksiko kaltinama vaikų išnaudojimu bei tuo, kad vertė juos stebėti, kaip kankinami ir nužudomi jų augintiniai. 

Penkiolikos vaikų motina Martha Crouch su 57-erių metų vyru Timothy buvo suimti ir apkaltinti po to, kai šokiruojantys įtarimai paaiškėjo suėmus jų vyriausią sūnų.   

Keli iš pareikštų kaltinimų teigia, kad viena iš paauglių dukterų buvo mušama taburete, šeimos šuo buvo nušautas kaip bausmė vaikams, o vėliau vaikai buvo priversti žiūrėti, kaip Martha virė gyvus jų šuniukus, kol šie nugaišo.   

Pora, turinti aštuonis sūnus ir septynias dukteris, buvo suimti po to, kai San Juan šerifo ofisas sulaikė jų vyriausiąjį sūnų, 31-erių metų amžiaus Timothy, už neleistiną ginklo laikymą.   

Jis buvo kaltinamas ginklu grasinęs trims savo broliams. Kilus konfliktui dėl maisto jis žadėjo juos nušauti .  

Manoma, kad šis konfliktas kilo dėl to, kad vienas iš vaikų negalėjo valgyti dešrelių, nes yra alergiškas jautienai.   

Oficialūs teismo dokumentai teigia, kad viena iš jauniausių mergaičių policijai sakė, kad Martha „paėmė šuniukus ir įdėjo į didžiulį puodą ir virė juos, versdama visus vaikus stebėti”.   

Mergaitė taip pat sakė, kad mama nunuodijo katytę, o policija rado šeimos šuns Pipo lavoną, kuris, kaip teigiama buvo nušautas, kaip bausmė vaikams.  

Vyriausias sūnus tvirtino, Kad visi kaltinimai yra nepagrįsti, o jo šeima - nuostabūs žmonės, tačiau KOB tvirtina, kad vaikams buvo leidžiama valgyti tik kartą per dieną, o viena iš mergaičių buvo tramdoma „storųjų grandine”, nes Martha manė, kad ji - per stora.   

Vienas iš jaunųjų berniukų teigė, kad tėvai jį mušė, pervažiavo, badė ir net šovė į jį ir kulkos nuolaužos dar vis tebėra jo kūne nuo to laiko, kai „motina į jį šovė iš šaunamojo ginklo”.  

Pasak vaikų tėvai ketino išsikraustyti iš valstijos jei policija ar socialiniai darbuotojai būtų ką nors įtarę. 

2019 06 26 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt