pirmadienis, rugsėjo 28 d.
2 metus dingusiu laikytas paauglys policijos reido metu rastas pedofilo namuose
tiesa.com
pixabay

Apieškodami įtariamo pedofilo namus, policijos pareigūnai aptiko paauglį berniuką.

Dingęs paauglys rastas gyvas – jis slėpėsi įtariamo pedofilo namuose, praneša Vokietijos policija. Kaip rašo independent.co.uk, 15-metis buvo dingęs daugiau nei dvejus metus.

Jis buvo aptiktas besislepiantis spintoje, kai policija vykdė tyrimą dėl 44-erių vyriškio, įtariamo nusikaltimais, susijusiais su vaizdine medžiaga, kurioje užfiksuotas vaikų išnaudojimas.

Vakarų Vokietijoje esančio Reklinhauzeno miesto policija teigė, kad „šiuo metu nėra jokių duomenų apie tai, kad berniukas bute buvo laikomas prieš savo valią“.

Paauglys gyveno prieglaudoje netoliese esančiame mieste. 2017-aisiais socialiniai darbuotojai pranešė apie jo dingimą.

Pasak Vokietijos naujienų portalo DW, pareigūnai taip pat suėmė 77-erių įtariamojo tėvą, gyvenusį tuose pačiuose namuose, tačiau vėliau jis buvo paleistas. Kratos metus policija taip pat konfiskavo elektroninius prietaisus. Paauglio motina vietos žurnalistams sakė sunkiai atpažinusi savo sūnų, kai jiedu susitiko.

„Vyras, pas kurį jis buvo rastas, juo veikiausiai manipuliavo. Sunku net galvoti apie tai, ką jis jam galėjo padaryti“, – kalbėjo moteris. 44-erių įtariamasis buvo suimtas – jis įtariamas rimtais seksualiniais nusikaltimais.

2019 12 24 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt