šeštadienis, gegužės 30 d.
2011-aisiais inkstą pardavęs ir išmanųjį telefoną įsigijęs vyras dabar dienas leidžia lovoje
tiesa.com
Pixabay.com

Vyras, 2011-aisiais pardavęs vieną savo inkstą, kad galėtų įsigyti naujausius „iPhone“ ir „iPad“ gaminius, šiuo metu yra prikaustytas prie lovos.

25-erių Wangas Shangkunas už parduotą organą tada gavo 2520 svarų sterlingų. Už tuos pinigus jis įsigijo naują planšetinį kompiuterį ir išmanųjį telefoną. „Kodėl man reikia antro inksto? Pakanka ir vieno“, - tada vietiniam laikraščiui sakė jis.

Šiuo metu jaunas vyras yra prikaustytas prie lovos, jam kasdien atliekama dializė, mat likęs inkstas visiškai atsisakė.

Netrukus po nelegaliai atliktos operacijos jo likęs inkstas ėmė streikuoti, o taip nutiko, manoma, dėl atsiradusios infekcijos, kurią Wangas pasigavo vietoje, kur jam buvo atlikta operacija. Organas buvo pašalintas nesilaikant sanitarinių nurodymų, o ir po procedūros vaikinu nebuvo tinkamai pasirūpinta.

W. Shangkunas turėjo mesti mokslus ir šiuo metu gyvena iš valstybės jam mokamos pašalpos.

Po šios nelegalios procedūros buvo sulaikyti devyni žmonės, tarp kurių – du chirurgai. 2012-aisiais jiems skirta laisvės atėmimo bausmė. Vaikino šeimai buvo išmokėta 168 tūkst. svarų sterlingų kompensacija.

2011-aisiais išspausdintuose pranešimuose teigiama, kad tuo metu Wangas labai norėjo įsigyti naujausią išmanaus telefono modelį ir tuo pasigirti draugams. Tačiau jo šeima, gyvenanti vienoje skurdžiausių Kinijos provincijų, negalėjo to leisti, tad vaikinas rado kitą būdą, kaip gauti reikalingą sumą pinigų.

2019 01 11 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt