ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.
3 Zodiako ženklai, pasmerkti vargti finansiniu atžvilgiu
Gražina Vasiliauskienė
Trūksta pinigų

Visi žmonės siekia materialinės gerovės. Vieniems pasiseka ją užsitikrinti per atkaklų triūsą, kitiems – per sumanumą.  O trims Zodiako ženklams nelemta susikrauti didelių turtų, nes jų prioritetai visai kiti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys daug dėmesio ir laiko skiria šeimai, kuri jam yra pagrindinis prioritetas. Jis net nesistengs kopti karjeros laiptais ir siekti profesinių aukštumų. Vėžys nelaiko to svarbiausiu dalyku gyvenime. Jam to nereikia.

Pasiekti laimėjimų darbe šio Zodiako ženklo atstovai gali tik tuo atveju, jei užsimanys kam nors įrodyti, kad ir jie kažką sugeba, kad yra reikšmingi.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Karjera ir pinigai šio Zodiako ženklo atstovams taip pat nėra svarbiausiais  dalykas gyvenime. Bet ir šeimos Vandenis neiškelia į pirmą vietą.  Jis vertina laisvę, daro viską, kad liktų nepriklausomas ir nesuvaržytas.

Vandenis negali paskirti daugybės gyvenimo metų vieninteliam dalykui. Jam nusibosta nuolat judėti tik viena kryptimi. Su tokia nuostata, be atkaklumo  ir nuoseklumo, negalima pasiekti didelių laimėjimų karjeroje ar versle.

Vandenis gali praturtėti tik tuo atveju, jeigu jo veikla bus susijusi su kūryba. Tada jam nenusibos rutina ir monotonija.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Ilgam laikui susikaupti į vieną dalyką ir iškentėti visų nemalonių momentų šio Zodiako ženklo asmenys negali. O juk būtent to ir reikia, kad padarytų karjerą, pasiektų aukštumų ir tuo pačiu padidintų savo pajamas.

Šaulys negali nusėdėti vienoje vietoje, negali sistemingai atlikti vis tuos pačius veiksmus. Todėl jam nepavyksta nieko pasiekti, tapti savo profesinės srities asu. Tačiau paties Šaulio tas nejaudina, nes jam pinigai nėra svarbiausias dalykas.

Šaulio ženklo atstovai nori išlikti laisvi, nebūti suvaržyti taisyklių, normų, stereotipų. Jiems labiau patinka vadovauti kitiems.

Minėtų Zodiako ženklų skurdas nebaugina. Jie žino, kad gali gyventi laimingai ir be pinigų, jeigu nenusimins ir negalvos tik apie savo gerovę.

2021 07 06 12:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt