šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
500 galingų požeminių smūgių griovė Ekvadorą
tiesa.com

Ekvadorą ir toliau purto stiprūs požemiai smūgiai. Pirmasis žemės drebėjimas, kurio stiprumas siekė 6 balus pagal Richeterio skalę, įvyko vos prieš keturias dienas. Ketvirtadienį žemė vėl ėmė drebėti. Užfiksuotas 6,1 balo stiprumo drebėjimas.

Ir nors per šį kartą pranešimų apie žuvusiuosius nėra, žmones apima panika ir siaubas. Bijoma, kad smūgiai kartosis, tad reikia ruoštis blogiausiam.

Ekvadoro specialistai paskutinį smūgį vadina vienu iš pakartotinių, kurių, skaičiuojant nuo šeštadienio, iš viso jau buvo 500.

Savaitgalį galingi smūgiai sugruovė ištisus miestus ir kaimus. Kai kur žmones gyvus laidojo slenkantys kalnų šlaitai. Skaičiuojama, kad per tuomet žuvo daugiau nei 500 žmonių, o dar 5,7 tūkst. buvo sužeisti, ma=daug 163 vis dar ieškoma.

Kada žuvusiųjų skaičius didės net neabejojama, tačiau ne taip smarkiai kaip šiomis dienomis, nes didžioji dalis kūnų jau rasti.

Lietuvos užsienio reikalų ministerija pranešė, kad Ekvadore esantys lietuviai per žemės drebėjimą sužeisti nebuvo. Tiesa, vienas jaunuolis kurį laiką buvo dingęs be žinios, tačiau galop portalas delfi.lt pranešė, kad vyras gyvas ir sveikas, o pranešti kelias dienas apie save jis tiesiog neturėjo jokių galimybių, nes regione, kuriame jis gyveno, po žemės drebėjimo nutrūko elektros energijos tiekimas.

2016 04 21 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt