ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
82 m. močiutė per savaitę nueina į tris pasimatymus ir tvirtina, kad joks jaunesnis vyras dar nėra jos atstūmęs
tiesa.com
instagram nuotrauka

82 m. Niujorko gyventoja Hattie Retroage džiaugiasi aistringomis kūniškų malonumų naktimis su trisdešimt metų jaunesniais vyrais ir užtikrina, kad gyvenime nebuvo atstumta jaunesnio vyro. Garbaus amžiaus moteris tapo tikra socialinių tinklų sensacija po to kai atvirai prabilo apie pasimatymus su gerokai jaunesniais vyrais, rašoma dailymail.co.uk.

Dviejų vaikų motina, trijų anūkų močiutė save vadina tigre, gyvena be sutuoktinio jau 35 metus ir mėgaujasi laisve. Ji teigė interviu „Femail“: „Tigrė nesivaiko jaunesnių vyrų. Yra vyrų, kuriems patinka vyresnės moterys, jie dailūs, puikūs ir turi daug privalumų.“

Moteris pasakojo, kad su 50-mečiais ir panašaus amžiaus vyrais susipažįsta pažinčių programėlėje „Tinder“. Moteris tvirtina dar nesutikusi vyro, kuris nebūtų norėjęs su ja permiegoti. „Iš karto pasakau – noriu susitikti ir pažiūrėti, ar įsižiebs kibirkštis.

Susitinkame išgerti, jei pajuntame trauką, einame į mano butą, jei nepajuntame, atsisveikiname.“ Moteris anksčiau buvo šokėja, dabar ji – gyvenimo būdo patarėja, rašytoja. Ji dėstė menų koledže Niujorke, vėliau susipažino su būsimu vyru, jie abu atidarė šokių mokyklą. Kai vaikai paaugo, H. Retroage tapo psichologe, kad galėtų padėti vaikams studijų metais.

Santuoka iširo 1984 m., moteris pasakojo: „Jis nedėjo daugiau pastangų, kad jie galėtų mokytis koledže, tai sugriovė mūsų santuoką. Jis pasidarė piktas, kandus, nes aš už seansą imdavau 100 dolerių, o jis už pamoką – 9 dolerius. Bet galiausiai tai mane išlaisvino.“

H. Retroage pritaikė šokių srities žinias psichoterapijoje ir ėmė gydyti žmones judesiu: „Liesdavau žmones, pajusdavau blokus jų kūnuose, tada tapšnodavau, spaudydavau, kad jų neliktų.“ Moteris ėmė susitikinėti su savo amžiaus vyrais, bet lovoje jie nebuvo tokie pajėgūs, kaip jai norėjosi. „Vyresni vyrai nesugeba suteikti moteriai orgazmo“, – pareiškė ji.

„Vieną kartą susitikau su 60 m. vyru. Jaukiai pavakarieniavome, paskui nuvažiavome į jo namus, o ten atsidūriau kambaryje su „Beatles“ plakatais išklijuotomis sienomis, su ledo ritulio lazdomis ir nešvariomis kojinėmis. Tada pagalvojau – nenoriu miegoti su šituo vyru.“

Hattie įdėjo skelbimą į laikraštį, kuriame parašė, kad nori intymi santykių su vyresniais nei 35 m. vyrais. Ją užvertė pasiūlymais. H. Retroage pabrėžia – jei moterys nori sekti jos pavyzdžiu, privalo mylėti ir gerbti savo kūną, kad jis ir po menopauzės išliktų aktyvus.

H. Retroage duktė Rama (53 m.) palaiko atvirai apie seksualumą kalbančią motiną, o sūnui Joshui (57 m.) jos elgesys nepatinka. Ji teigė: „Mano sūnus Joshas su žmona negali to pakęsti, jie turi du koledže studijuojančius sūnus, jiems neleidžia skaityti mano kūrinių apie seksą.

Nepailstanti moteris vaikšto į baseiną, sportuoja, taip pat vartoja vitaminus, kad jaustųsi energinga. Ji sako, kad norėtų nesenti, kita vertus, išmoko mylėti savo kūną tokį, koks jis yra.

2019 06 16 19:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt