penktadienis, balandžio 16 d.
A. Lukašenka: Baltarusija gali pakeisti dainą „Eurovizijai“
BNS

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka šeštadienį pareiškė, kad šalis gali pakeisti savo dainą „Eurovizijos“ konkursui.

„Mus jau pradeda iš visų pusių spausti. Net, žiūriu, „Eurovizijoje“. Ką ten tie vaikinai? Na, tik autoriteto jiems pridėjo. Kaip sakoma, geras „piaras“. Na, jeigu ką, tai dainą padarysim kitą. Ne problema“, – sporto komplekse „Raubičy“ po sporto šventės žurnalistams sakė prezidentas. Jį citavo valstybinė naujienų agentūra BelTA.

A. Lukašenka taip pat melu pavadino opozicijos filmą apie jo gyvenimą. „Niekada sau neleisiu ką nors pavogti iš žmonių“, – sakė jis.

Pasak jo, filmo jis dar nežiūrėjo. „Pasistengsiu. Kalba, kad labai didelis filmas, ilgas. Neturiu tiek laiko, kad žiūrėčiau. Man tiesiog pateikė analizę dalimis“, – nurodė A. Lukašenka ir pridūrė padaręs „išvadą, kad nieko naujo čia nėra“.

Baltarusija šiemet į „Eurovizijos“ konkursą siunčia grupę „Halasy ZMesta“ su daina „Ja nauču tebia“. Tačiau Europos transliuotojų sąjunga (ETS) nusprendė, kad Baltarusijos paraiška neatitinka konkurso sąlygų, ir neleido šiai dainai dalyvauti.

ETS nurodė, kad daina „verčia abejoti nepolitiniu konkurso pobūdžiu“ ir „gali pakenkti dainų konkurso „Eurovizija“ reputacijai“.

Asociacija informavo Baltarusiją, kad „daina dabartiniu jos pavidalu negali dalyvauti „Eurovizijoje“ ir kad neįvykdžius reikalavimų Baltarusijos atstovai gali būti diskvalifikuoti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 03 13 16:38
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt