antradienis, balandžio 13 d.
A. Lukašenka pasirašė įsaką dėl atsakomųjų sankcijų taikymo
BNS

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pasirašė įsaką „Dėl specialiųjų priemonių taikymo“, pranešė jo spaudos tarnyba.

„Įsakas numato įvedimą draudimo įvežti į šalį tam tikrų kategorijų prekes, taip pat importuoti darbus (paslaugas), kuriuos atlieka juridiniai asmenys iš valstybių, kurios ėmėsi specialių priemonių (sankcijų) prieš Baltarusijos juridinius ar fizinius asmenis“, – teigiama pranešime.

Jame pažymima, jog dokumentas priimtas siekiant apginti Baltarusijos nacionalinius interesus bei užtikrinti jų saugumą.

Konkrečių prekių ir paslaugų, taip pat užsienio juridinių ir fizinių asmenų sąrašus sankcijų taikymui įpareigota tvirtinti šalies vyriausybė.

Baltarusijoje nuo praėjusių metų rugpjūčio 9-osios prezidento rinkimų, kurių laimėtoju buvo paskelbtas A. Lukašenka, tęsiasi politiniai neramumai. Opozicija ir Vakarų demokratijos šiuos rinkimus laiko suklastotais.

Nepaisydami dėl represijų prieš protestuotojus Europos Sąjungos įvestų sankcijų virtinei Baltarusijos pareigūnų bei valstybinių įmonių, A. Lukašenka ir jo bendražygiai laikosi tvirtai. Nuo 1994 metų 10 mln. gyventojų turinčią šalį geležiniu kumščiu valdantis lyderis tvirtina atlaikęs Vakarų pakurstytą „revoliuciją“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 03 31 11:21
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt