sekmadienis, rugsėjo 20 d.
A. Lukašenkos patarėjas: žala dėl protesto akcijų Baltarusijoje jau siekia 0,5 mlrd. dolerių
BNS

Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos finansų ir kreditavimo patarėjas, ekonomikos mokslų daktaras Valeras Belskis protesto akcijų po prezidento rinkimų žalą įvertino 0,5 mlrd. JAV dolerių.

„Nuostoliai dėl protestų akcijų – ne tie 500 tūkst. rublių, kurie buvo išleisti gėlių klomboms ir vejoms atkurti. Žala dabar jau siekia mažiausiai 500 mln. JAV dolerių, o kartu su atidėjimais – milijardus. Pažeisti metais kurti skolinimosi užsienyje pagrindai, smogta šalies investiciniam patrauklumui“, – valstybinei naujienų agentūrai BelTA sakė V. Belskis.

Jis pripažino, jog streikus pasirinko geriausios valstybinės įmonės.

„Streikus kaip politinio protesto formą pasirinko valstybinių įmonių darbuotojai. Geriausių įmonių, tų, kurios valstybės vadovo nurodymu buvo remiamos“, – teigė V. Belskis.

Kaip pranešama, nemažai didžiųjų Baltarusijos pramonės įmonių paskelbė streikus, protestuodamos prieš smarkiai abejotinus prezidento rinkimų rezultatus bei žiaurų teisėsaugininkų elgesį su dėl to kilusių masinių demonstracijų dalyviais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 20 10:31
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt