pirmadienis, rugsėjo 21 d.
A. Navalnas išplatino pirmąją savo nuotrauką iš ligoninės palatos
Alfa.lt

Rusų opozicionierius Aleksejus Navalnas socialiniame tinkle „Instagram“ publikavo pirmą įrašą po to, kai buvo pažadintas iš dirbtinės komos į kurią paniro bandžius jį nunuodyti.

„Sveiki, tai Navalnas. Aš jūsų pasiilgau. Aš vis dar beveik nieko negaliu padaryti, bet vakar visą dieną galėjau kvėpuoti pats. Tiesiog pats. Nenaudojau jokios išorinės pagalbos, net paprasčiausio vožtuvo gerklėje. Man labai patiko. Nuostabus, daugelio neįvertintas procesas. Aš rekomenduoju “, - savo paskyroje paskelbė opozicionierius.

View this post on Instagram

Привет, это Навальный. Скучаю по вам ????. Я все ещё почти ничего не умею, но вот вчера смог целый день дышать сам. Вообще сам. Никакой посторонней помощи, даже простейший вентиль в горле не использовал. Очень понравилось. Удивительный, недооценённый многими процесс. Рекомендую

A post shared by Алексей Навальный (@navalny) on

44-erių A. Navalnas rugpjūčio 20 dieną pasijuto blogai skrydžio iš Tomsko į Maskvą metu. Lėktuvas neplanuotai nutūpė Omske ir A. Navalnas komos būsenos buvo nuvežtas į Omsko ligoninę. Rugpjūčio 22-ąją jis buvo pervežtas į kliniką „Charite“ Berlyne.

Rugsėjo 2 dieną Vokietijos pareigūnai, remdamiesi šalies kariuomenės laboratorijos išvadomis, paskelbė, kad A. Navalno organizme aptikta nuodų iš nervus paralyžiuojančių medžiagų grupės „Novičiok“ pėdsakų. Rusijos pareigūnai savo ruožtu pareiškė, kad dar per anksti daryti galutines išvadas dėl A. Navalno komos priežasčių, ir pareikalavo Vokietijos pateikti įrodymus.

Rugsėjo 7-ąją klinika „Charite“ paskelbė, kad A. Navalnas pabudo iš dirbtinės komos, jo būklė pagerėjo.

2020 09 15 15:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt