ketvirtadienis, vasario 25 d.
A. Navalno žmonai – bauda
BNS

Maskvos Ščerbinkos rajono teismas pripažino kalinamo opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno sutuoktinės Julijos kaltę dėl dalyvavimo sausio 31-osios protesto akcijoje ir skyrė jai 20 tūkst. rublių (217 eurų) baudą.

„Teismas skyrė Julijai 20 tūkst. rublių baudą“, – pirmadienį naujienų agentūrai „Interfax“ sakė advokatė Svetlana Davydova.

J. Navalnaja pripažinta kalta dėl administracinio nusižengimo – dalyvavimo nesankcionuotoje akcijoje, trukdžiusioje pėstiesiems ir transportui.

Ji buvo sulaikyta sekmadienį per mitingą Stromynkos gatvės rajone Maskvos šiaurės rytuose ir nuvežta į Vidaus reikalų ministerijos Ščerbinkos rajono skyrių.

J. Navalnajos advokatai sprendimą pripažinti jos kaltę laiko nepagrįstu ir neteisėtu, ketina jį apskųsti Maskvos miesto teisme.

„Žinoma, apskųsime“, – „Interfax“ sakė S. Davydova.

Jau antrą savaitgalį iš eilės virtinėje Rusijos miestų, tarp jų Maskvoje ir Sankt Peterburge, vyko masiniai protestai prieš Kremliaus kritiko A. Navalno sulaikymą.

Pirmadienį nepriklausoma stebėjimo grupė „OVD Info“ pranešė, jog sekmadienį visoje šalyje buvo sulaikyta daugiau kaip 5,3 tūkst. protestuotojų. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 02 01 16:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt