sekmadienis, sausio 24 d.
A. Schwarzeneggeris su Konano Barbaro kardu: D. Trumpas – blogiausias prezidentas istorijoje
Alfa.lt

Holivudo žvaigždė ir buvęs Kalifornijos gubernatorius, respublikonas Arnoldas Schwarzeneggeris pasakė viską, ką galvoja apie kadenciją baigiantį prezidentą Donaldą Trumpą, jo šalininkų surengtą Kapitolijaus šturmą ir savo žodžius patvirtino ne tik savo atsiminimais iš vaikystės, bet ir Konano Barbaro kardu, rašo CNN.

A. Schwarzeneggeris, kurio vaikystė prabėgo pokarinėje Austrijoje, praėjusios savaitės Kapitolijaus šturmą prilygino 1938 m. nacistų surengtai „krištolinei nakčiai“, kai buvo puolami žydai, naikinami ir plėšiami jų verslai ir sinagogos.

„Trečiadienis buvo „krištolinė naktis“ čia, Jungtinėse Valstijose“, – „Twitter“ paskelbtame įraše kalbėjo veiksmo filmų žvaigždė.

Jis taip pat pasidalijo savo vaikystės atsiminimais: „Sulaužyti vyrai, bandantys prisigerdami pamiršti kaltę, kad buvo baisiausio istorijoje režimo dalimi.“

„Niekad to viešai nepasakojau, nes tai sunkūs atsiminimai, bet mano tėvas grįždavo namo girtas vieną ar du kartus per savaitę ir rėkdavo arba mušdavo mus ir baugino mamą“, – sakė A. Schwarzeneggeris ir pridūrė, kad jo tėvas bei kaimynai taip pat buvo suklaidinti melo, kaip ir D. Trumpo šalininkai, ir jis žino, kur toks kelias veda.

My message to my fellow Americans and friends around the world following this week's attack on the Capitol. pic.twitter.com/blOy35LWJ5

— Arnold (@Schwarzenegger) January 10, 2021

„Prezidentas D. Trumpas yra nevykęs lyderis. Jis įeis į istoriją kaip pats blogiausias kada nors buvęs prezidentas. Geras dalykas yra tai, kad tuoj jis bus niekam neįdomus kaip senas „twittas“, – kalbėjo Holivudo žvaigždė.

Septynių su puse minutės trukmės vaizdo įraše A. Schwarzeneggeris išsitraukė kardą, kuris priklauso jo 1982 m. suvaidintam herojui Konanui Barbarui: „Mūsų demokratija – kaip šio kardo plienas. Kuo labiau grūdinamas, tuo kietesnis tampa.“

2021 01 11 13:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt