šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Aludarių džiaugsmas: vokiečiai vėl geria daugiau
tiesa.com

Ne vienerius metus stebėję alaus mylėtojų gretų retėjimą, praėjusiais metais minėto alkoholinio gėrimo gamintojai ir pardavėjai vėl ėmė trinti rankomis: vokiečiai prisiminė savo meilę alui. Manoma, kad tam didelės įtakos turėjo šiltesnė nei įprasta žiema ir Pasaulio futbolo čempionatas, kuriame puikiai sekėsi Vokietijos rinktinei.

Remiantis portalo Thelocal.de paskelbtais duomenimis, praėjusiais metais vienas vokietis per 2014-uosius vidutiniškai išgėrė 107 litrus alaus, o tai beveik 4 litrais daugiau nei 2013-aisiais.

Aludariai vieningai sutarė, kad prie jų sėkmės prisidėjo praėjusių metų žiema, kuri nebuvo atšiauri. Gana šilti orai viliojo žmones į barus, kuriuose alaus nekeitė į stipresnio gėrimo stiklą. Žinoma, didelė dalis sėkmės šiuo atveju priklausė ir nuo Vokietijos futbolo rinktinės žaidėjų, kurie iš Pasaulio futbolo čempionato Brazilijoje namo parvežė auksą.

Alaus gamintojai pasidžiaugė ne tik praėjusių metų sėkme, bet ir tuo, kad pagaliau po kelių metų pardavimų stagnacijos jie gali būti optimistais. Mat alaus pardavimai praėjusiais metais paaugo po kelių metų kritimo iš eilės. Paskutinį kartą aludariai augimu džiaugėsi 2006-aisiais. Tiesa, tuomet Pasaulio futbolo čempionatas vyko Vokietijoje.

Alaus gamintojai taip pat džiaugiasi, kad šio alkoholinio gėrimo mėgėjai ne tik liko ištikimi seniems ir laiko patikrintiems skoniams, bet yra atviri ir naujoms rūšims, kurios nesunkiai atranda savo pirkėją tiek prekybos centruose, tiek baruose. Skaičiuojama, kad šiuo metu pasaulyje yra penki tūkst. skirtingų pavadinimų alaus.

2015 01 12 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt