antradienis, rugpjūčio 9 d.
Apkartusios „rašistų“ atostogos Turkijoje: gavo malkų nuo lenkų ir net turkai jiems nepadėjo
Alfa.lt
Twitter
Tariamų muštynių vaizdai.

Rusijos žiniasklaida pranešė, kad Turkijos Alanijos kurorte įvykusiose muštynėse rusų turistai buvo sumušti, o vietos personalas ne tik nepadėjo jiems, atvirkščiai – palaikė lenkus.

„Kai kurie viešbučių savininkai Turkijoje ne tik pamina visus svetingumo principus, bet ir tiesiogiai leidžia savo kurortuose vykdyti nusikaltimus prieš turistus, visų pirma iš Rusijos“, – tokį pareiškimą paskelbė vienas propagandinis Rusijos „Telegram“ kanalas, papasakojęs apie muštynes Alanijos kurorte.

„Telegram“ kanalo teigimu, viešbutyje „Quattro Beach“ įvyko „nacionalinis konfliktas“, kurio aukomis tapo rusai, o viešbučio personalas stojo „užpuolikų“ pusėn. Nukentėjusieji – pora iš Rusijos.

„Liepos 13 d. viešbutyje keturių lenkų grupė dienos metu restorane užpuolė vyrą. Viešbučio apsaugos darbuotojai ir aptarnaujantis personalas tyliai stebėjo, kas vyksta, ir nesikišo“, – rašoma „Telegram“ kanale.

Teigiama, kad konfliktas įvyko dėl rusų požiūrio į Rusijos agresiją Ukrainoje. Policiją esą iškvietė ne viešbučio darbuotojai, o kiti turistai. Kol atvyko policija, lenkai dingo, o sumuštam rusų turistui net nebuvo suteikta pirmoji pagalba. Dar daugiau, jis buvo nuvežtas į artimiausią nuovadą, kur buvo uždarytas į kamerą ir priverstas prisipažinti, kad tyčia išprovokavo agresiją prieš jį, įžeisdamas viešbučio svečius.

„Nukentėjusiajam nebuvo leista susisiekti su Rusijos ambasada, advokatais ar bent jau žmona. Ryte jis kažkokiu būdu pateko į viešbutį, kur pagaliau sulaukė medicininės pagalbos – bet ne iš viešbučio gydytojo, o iš savo žmonos. Ryte atvykęs viešbučio vadovas, grasindamas porai išsikraustyti likus kelioms dienoms iki išvykimo, pareikalavo pasirašyti atsisakymą dėl bet kokių pretenzijų kurorto vadovybei ir svečiams“, – liejo krokodilo ašaras Rusijos propagandinis kanalas.

Nors šios istorijos oficialaus patvirtinimo nėra, kaip jau Alfa.lt rašė, vis dažniau rusų turistai skundžiasi, kad atostogų Europos kurortuose metu dažnai susiduria su jiems atvirai reiškiama neapykanta. Platinami vaizdo įrašai, skelbiami straipsniai tai patvirtina. Bulgarijoje gelbėtojai vieningai paauklėjo nekultūringus atvykėlius iš šalies agresorės, Graikijoje britai išmėtė „rašistų“ daiktus ir pasiuntė paskui garsųjį jų karinį laivą.

2022 07 26 11:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt