šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Apklausa: 8 iš 10 amerikiečių mano, kad šalis juda netinkama linkme
Alfa.lt

Iki JAV prezidento rinkimų likus šimtui dienų, naujausia gyventojų apklausa rodo, kad aštuoni iš dešimties amerikiečių mano, kad jų šalis juda netinkama linkme, o tai yra prasčiausias rezultatas per visą Donaldo Trumpo prezidento kadenciją.

„The Associated Press-NORC Center for Public Affairs Research“ atlikta apklausė atskleidė, kad tam, kaip D. Trumpas tvarkosi su koronaviruso pandemiją, pritaria tik 32 proc. amerikiečių. Ši dalis pasiekė naujas žemumas.

Net ir JAV prezidento pozicijos dėl šalies ekonomikos, kurį ilgą laiką buvo jo kertinis visuomenės paramos elementas, pastaraisiais metais krito žemyn.

Tokie pasikeitę visuomenės vertinimai paskatino pokyčius Baltuosiuose rūmuose ir D. Trumpo rinkimų kampanijoje siekiant perrinkimo. Kelis mėnesius menkindamas pandemijos rimtumą ir iš esmės ignoruodamas viruso atsigavimą keliose valstijose D. Trumpas praėjusią savaitę perspėjo, kad padėtis prieš pagerėdama dar pablogės.

Be to, anksčiau nesureikšmindavęs kaukės dėvėjimo svarbą siekiant riboti viruso plitimą,  JAV prezidentas vėliau paragino amerikiečius dėvėti kaukes.

2020 07 27 08:53
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt