pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Aštuonerių metų berniukas nusižudė neištvėręs tėvo auklėjimo metodų
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Aštuonerių metų amžiaus berniukas į savo mirtį nušoko iš devinto daugiabučio aukšto Ukrainoje. Vaikas taip pasielgė po to, kai jį primušė tėvas. Pasak žiniasklaidos, tėvas vaiką skriaudė jau metų metus.

Pietų Ukrainoje,  Enerhodar mieste, aštuonerių metukų amžiaus berniukas iššoko pro langą, buto, esančio devintajame namo aukšte. Manoma, kad jo vardas buvo Anton, tačiau oficialiai tai nėra patvirtinta.  

Teigiama, kad vaikas nusižudyti nusprendė dėl jau daugybę metų užsitęsusio smurto artimoje aplinkoje.   Šeimos kaimynai teigia, kad prieš berniukui iššokant pro langą Jie girdėjo jo tėvus ant jo šaukiant dėl suplėšyto drabužio, jie taip pat mano girdėję, kaip vaiką muša.  

Tragedija įvyko rugpjūčio 23 dieną. Kaimynė Zhanna, gyvenanti tiesiai po šeima, teigia girdėjusi šauksmus, tada stojo tyla ir pasigirdo skubūs vaiko žingsniai.  

Ji teigia, kad „praėjo kelios sekundės, o tada pasigirdo siaubingas žnektelėjimas, toks, koks būna, kai kūnas trenkiasi į žemę.  

Pažvelgiau žemyn pro savo virtuvės langą ir pamačiau jį ant žemės. Tada iškviečiau policiją ir greitąją medicinos pagalbą.”  

Andrey, dar vienas iš šeimos kaimynų pasakojo, kad matė šeimą lipant laiptais aukštyn į butą, o tada, tepraėjus dešimčiai minučių, teigia matęs, kad Antonas jau guli ant žemės, o jo tėvai lekia laiptais žemyn.   Į įvykio vietą atvykę pareigūnai vietoje konstatavo berniuko mirtį - jis nukrito galva žemyn ir mirė dėl ūmių traumų.  

Berniuko tėvai stos prieš teismą dėl aplaidaus elgesio su vaiku.  

Jei teismas juos pripažins kaltais, kalėjime jie praleis iki 5 metų.

2019 09 19 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt