trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Ataka Vokietijoje: ISIS prisiėmė atsakomybę
tiesa.com

Atlikus kratas viename Vokietijos traukinių naktį peiliu ir kirviu keleivius užpuolusio pabėgėlio kambaryje rasta Islamo valstybės vėliava.

17-metis pabėgėlis iš Afganistano sužeidė keturis iš Honkongo keliaujančius asmenis. Du iš jų būklė – kritiška. Nesunkiai sužeista dar apie 20.

Liudininkų teigimu, pradėjęs mojuoti ginklais užpuolikas sušuko „Allahu akbar“ (arab. „Dievas yra visagalis”), - skelbė bbc.co.uk.

Vokietios spauda pranešė, kad nelaimės vietoje dirbo specialieji policijos pareigūnai ir malūnsparnis. Žiauri ataka įvyko Heidingsfelde, Wurzburgo mieste pietų Vokietijoje.

Užpuolikas nušautas incidento vietoje. Tai patvirtino Bavarijos žemės vidaus reikalų ministerijos atstovas spaudai.

Išpuolis įvyko apie 21:15 val. vietos laiku. Važiuojantį traukinį avariniu būdu sustabdė keleivis. Traukinių linija tarp Wurzburgo-Heidingsfeldo ir Ochsenfuro – uždaryta.

Užpuolikas kaip pabėgėlis atvyko į Vokietiją be jį lydinčių suaugusiųjų ir iš pradžių gyveno prieglaudoje, o pastaruoju metu – su jį priglaudusia šeima netoliese esančiame Ochsenfuro miestelyje.

Vokietios spauda pranešė, kad specialieji policijos pareigūnai ir malūnsparnis dirbo nelaimės vietoje. Žiauri ataka įvyko Heidingsfelde, Wurzburgo mieste pietų Vokietijoje.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad sužeistas 21 keleivis. Užpuolikas nušautas incidento vietoje. Tai patvirtino Bavarijos žemės vidaus reikalų ministerijos atstovas spaudai.

Išpuolis įvyko apie 21:15 val. vietos laiku. Važiuojantį traukinį avariniu būdu sustabdė keleivis. Traukinių linija tarp Wurzburgo-Heidingsfeldo ir Ochsenfuro – uždaryta.

Įtariama teroristinė ataka, tačiau incidentas vis dar tiriamas. Pradėjęs mojuoti ginklais užpuolikas sušuko „Allahu akbar“

Užpuolikas atvyko į Vokietiją be jį lydinčių suaugusiųjų ir iš pradžių gyveno prieglaudoje, o pastaruoju metu – su jį priglaudusia šeima netoliese esančiame Ochsenfuro miestelyje.

2016 07 18 22:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt