trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Atleidusi už nukastą nosį, mergina to paties užpuoliko buvo nužudyta
tiesa.com
Socialiniai tinklai

Automobilių plovykloje dirbantis 20-metis vaikinas policijos pareigūnams prisipažino savo merginą nužudęs naudodamasis peiliu, plaktuku ir biliardo lazda. Olegas Mišadaevas jau anksčiau turėjo sėsti už grotų, tačiau jo mylimoji Aleksandra Šapošnikova (20), kuriai jis nukando nosį, teisėjo maldavo to nedaryti. Galbūt dabar mergina dar būtų gyva.

Po metų Olegas, būdamas neblaivus, įsiuto ir pakėlė ranką prieš Aleksandrą. Praėjus porai dienų merginos kūnas jos namuose Saranske, Rusijoje, buvo rastas be gyvybės ženklų, rašo Metro.co.uk.

Vietinėje spaudoje rašoma, kad A. Šapošnikova mirė nuo patirtų stiprių galvos traumų. Jos kūnas vonios kambaryje gulėjo dvi dienas.

Įvykio vietoje buvo rasti plaktukas, peilis ir sulaužyta biliardo lazda, bute mėtėsi penki tušti alkoholio buteliai. Pasirodo, kol Olegas smurtavo, kitame kambaryje tame pačiame bute taip pat neblaivi miegojo Aleksandros draugė. Ryte vaikinas jai pranešė, kad jis su Aleksandra susipyko. Draugė išėjo taip ir nesupratusi, kad Aleksandros daugiau nebepamatys.

Šiuo metu Olegas yra sulaikytas dviem mėnesiams. Jam iškelta nužudymo byla.

2017-ųjų lapkritį O. Mišadaevas, būdamas taip pat neblaivus, buvo užpuolęs Aleksandrą, trenkė jai į veidą ir nukando dalį nosies.

Teisme psichologai pranešė, kad vaikinas kenčia nuo „nekontroliuojamo pykčio ir pavydo“.

Tuo tarpu Aleksandros išvaizda buvo amžiams subjaurota. Medikams nepavyko prisiūti nukastos nosies dalies. Nepaisant to, mergina atleido savo užpuolikui ir toliau kartu gyveno. 

Nors bylos prokurorai reikalavo vyrą pasodinti į kalėjimą, Aleksandra teisėjo maldavo: „Olego niekuo nekaltinu. Prašau teismo jo neuždaryti į kalėjimą.“

Už smurtą prieš mylimąją ir nosies nukandimą vyrui buvo skirta 18 mėnesių lygtinio laisvės atėmimo bausmė. 

Dabar už nužudymą jam gresia mažiausiai 15 metų nelaisvės. 

2019 02 19 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt