penktadienis, liepos 1 d.
Atrodo blogiau nei Antrojo pasaulinio karo veteranai: nauji įtarimai dėl V. Putino sveikatos
Alfa.lt
Scanpix
Vladimiras Putinas parado metu.

Vladimiras Putinas pirmadienį Maskvoje vykusiuose Pergalės dienos minėjime vaikščiojo šlubuodamas ir sėdėjo užsidengęs kelius antklode, todėl kilo naujų abejonių dėl jo sveikatos, rašo Dailymail.co.uk.

Palikęs pakylą 69 metų V. Putinas nuėjo prie Nežinomo kareivio kapo padėti vainiko – atrodė, kad jis eina sunkiu žingsniu, tarsi bandydamas užmaskuoti šlubavimą.

O per patį paradą jis buvo pastebėtas sėdintis su sunkia antklode ant kelių, nors aplink jį sėdėjo ženkliai vyresni karo veteranai, kurių keliai buvo neuždengti.

Kaip pažymi Dailymail.co.uk, tai dar kartą patvirtina gandus, kad Rusijos diktatorius turi sveikatos problemų.

Prieš dvejus metus ėmė sklandyti gandai apie V. Putino sveikatą, įskaitant prielaidas, kad jam buvo išoperuotas vėžys.

Prasidėjus karui Ukrainoje kritikai pastebėjo, kad V. Putinas televizijos laidose atrodo prastai ir jo veidas yra pastebimai patinęs. Nutekintoje filmuotoje medžiagoje iš susitikimo su Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka taip pat matyti ryškus rankų ir kojų drebulys.

Drebulys yra vienas iš pagrindinių Parkinsono ligos – ligos, kuria, kaip manoma, Antrojo pasaulinio karo pabaigoje sirgo Hitleris – simptomų. Kai V. Putinas atsisėdo prie stalo su A. Lukašenka, buvo matyti, kaip jis suspaudė kėdės porankį. Panašią pozą – šį kartą laikydamasis už stalo krašto – jis atliko ir po kelių savaičių susitikęs su gynybos ministru Sergejumi Šoigu. Po to sekė Velykų sekmadienio mišios, per kurias Rusijos vadovas, klausydamasis pamaldų, neįprastai virpėjo lūpomis.

Kai pirmadienį parado metu jis ėjo kartu su S. Šoigu padėti vainiko, buvo galima pamatyti darant tuos pačius judesius lūpomis.

Balandžio pradžioje nepriklausomų žurnalistų leidinys „Projekt“ paviešino tyrimą apie V. Putiną nuolat lydinčias gausias gydytojų pajėgas ir jo pamėgtas elnių kraujo ragų vonias. Iš tyrimo galima spėti, kad Rusijos vadovas V. Putinas – rimtas ligonis. Kovo mėnesio pradžioje politologas, buvęs prestižinės Maskvos diplomatų ir šnipų kalvės profesorius Valerijus Solovėjus pranešė, kad jo šaltiniai teigia, jog V. Putinas karo su Ukraina pradžioje buvo užsidaręs bunkeryje Altajaus kalnuose, nes sunkiai serga ir S. Šoigu jį įtraukė į šamanų ritualus, turinčius pataisyti sveikatą.

2022 05 10 15:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt