sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Audra talžė Vokietiją
tiesa.com

Vokietijoje įprastą gyvenimą sutrikdė audra. Šią savaitę kelias dienas šėlusi gamtos stichija pridarė nuostolių ir pareikalavo aukų. Remiantis paskutiniais išplatintais duomenimis, žuvo vienas žmogus, o trisdešimt sužeista, vienas – sunkiai. Praūžęs viesulas smarkiausiai nusiaubė Vokietijos uostamiestį Biucovą.

Šio nedidelio uostamiesčio gatvės buvo nepravažiuojamos dėl vėjo suneštų nuolaužų, plytų. Vėjo sudraskytos konstrukcijos ir sužeidė daugumą žmonių. Sužeistaisiais tinkamai sunkiai galėjo pasirūpinti vietos ligoninė, kuri irgi buvo apgadinta uragano. Daugybė žmonių buvo evakuoti iš savo namų ir laikinai prisiglaudę miestelio sporto salėje.

Audra vyro gyvybę pasiglemžė Hamburgo uostamiestyje. 26 metų vyras žuvo, kai dalis vėjo nuplėšto namo stogo nugriuvo ant jo automobilio miesto centre netoli uosto. Per tą incidentą taip pat buvo sunkiai sužeista šalia automobilyje sėdėjusi besilaukianti vyriškio mergina.

Audros su perkūnija, smarkiomis lietumis ir vėjais, kurio gūsių greitis siekė 100 km per valandą, kilo po kol kas pačios karščiausios ir drėgniausios dienos šiais metais tame Vokietijos regione, kai oro temperatūra buvo pakilusi iki 28 laipsnių Celsijaus, pranešė portalas delfi.lt.

2015 05 07 13:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt