šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Australija sukrėsta: nužudyti aštuoni vaikai
tiesa.com

Virš Australijos pakibo juodas nelaimių debesis. Vos pasibaigė kruvina įkaitų drama Sidnėjuje, kai šalį sukrėtė itin siaubinga tragedija. Viename nedideliame Kernso mieste rasti nužudyti aštuoni vaikai. Aukų amžius nuo 18 mėnesių iki penkerių metų. Visi vaikai buvo mirtinai subadyti.

Nors daug detalių apie nusikaltimą kol kas nėra žinoma, policija jau patvirtino patį nusikaltimo faktą. Taip pat ir tai, kad visi nužudyti vaikai buvo broliai ir seserys. Jų motina per incidentą sunkiai sužeista, tačiau jos būklė stabili ir ji padeda vykdyti tyrimą.

Žiniasklaida pranešė, kad aukas rado į namus užsukęs vyresnysis nužudytųjų brolis.

Australijos žurnalistai pakalbino netoli nusikaltimo vietos gyvenančius žmones, kurie teigė esantys sukrėsti šios tragedijos. Teigiama, kad rajone, kuriame įvyko tragedija, gyvena daugiausiai Australijos aborigenai. Visi jie pakankamai artimi, tad šis baisus nusikaltimas palietė daug bendruomenės narių.

Kai kurie žmonės teigė, kad nesijaučia saugūs savo namuose, tačiau pareigūnai ramino sakydami, kad kol kas jiems nėra jokio pavojaus, visus kvietė išlikti ramiais ir gedėti dėl tragiško įvykio.

Video apie tragediją Australijoje žiūrėkite čia:

2014 12 19 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt