sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Austrija: iš kavinės išmestos lesbietės sulaukė atsiprašymo
tiesa.com

Homofobiškos pažiūros ir karštas būdas pridarė nuostolių kavinei „Cafe Prückel“ Austrijos sostinėje Vienoje. Kaip pranešė thelocal.at, Christl Sedlar buvo priversta viešai atsiprašyti dviejų homoseksualių merginų, kurias iš savo kavinės išmetė už tai, kad jos, kaip pasirodė direktorei, netinkamai elgėsi.

Tiesa, reiktų paminėti, kad atsiprašymas nuskambėjo po nemenko skandalo. Mat pažemintos ir iš kavinės išprašytos merginos įvykį paviešino socialiniuose tinkluose. Istorija buvo plačiai nušviesta ne tik vietinės, bet ir užsienio žiniasklaidos.

19-metė Anastasia Lopez ir 26-erių Eva Prewein užkūrė tikrą pirtį kavinei „Facebook“ socialiniame tinkle, kur buvo sukurta grupė pavadinimu „Kissing im Prückel“ sulaukusi 7 tūkst. žmonių palaikymo. Be to šią savaitę buvo organizuota parodomoji demonstracija priešais 1950-ųjų stiliaus kavinę Vienos Ringstrasse gatvėje.

Taigi sulaukusi tiek dėmesį, bet ne pelną nešančių akcijų, kavinės direktorė Ch. Sedlar išplatino pranešimą spaudai, kuriame atsiprašė už savo netinkamą elgesį ir pripažino, kad jos reakcija buvo netinkama ir neadekvati merginų elgesiui. Ji taip pat pridūrė, kad tuomet manė, kad merginos viešoje vietoje elgėsi labai netinkamai ir provokuojančiai, todėl supyko ir išprašė dvi lesbietes iš savo kavinės.

Ch. Sedlar taip pat pridūrė, kad nors jai ir nėra priimtinas toks elgesys, kai merginos atvirai glamonėjasi ir bučiuojasi viešoje vietoje, tačiau ji turėjo reaguoti ramiau. Kita vertus, kavinės direktorė atkreipė dėmesį į tai, kad visi žmonės, nepriklausomai nuo savo pažiūrų ir orientacijos, viešose vietose privalo elgtis padoriai, o jų elgesys netūrėtų trikdyti aplinkinių. Būtent tokiu požiūriu jį žadėjo vadovautis toliau dirbdama „Cafe Prückel“.

2015 01 15 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt