ketvirtadienis, liepos 9 d.
Baisiausias pasaulio apsėstas namas: toks šiurpus, kad jūsų neįleis be gydytojo raštelio, o ištvėrusieji apdovanojami £15,600
tiesa.com
stop kadro nuotrauka

Įvykiai, vykstantys McKamey Manor tokie šiurpūs, kad vaiduoklių landynę lankantys žmonės turi pasirašyti 40 puslapių storio sutartį, išvaduojančią draudimo agentūras ir kitas institucijas nuo atsakomybės.

McKamey Manor vadinamas šiurpiausiu pasaulio namu, tačiau jo kritikai teigia, esą tai paprasčiausiai užmaskuotas kankinimų kambarys.

Internete net paskelbta peticija, reikalaujanti visiems laikams uždaryti šią vietą. Veiksmai, atliekami šiame siaubo name yra tokie šiurpūs, jog nepaisant to, kad kiekvienas lankytojas turi atsinešti gydytojo raštelį bei pasirašyti siaubingo storio sutartį, jiems taip pat atliekami testai ieškant narkotinių medžiagų bei tikrinama jų aplinka. Priimtieji gali rinktis skirtingas įvykių, kuriuos nori išgyventi, sekas, o šios gali trukti net iki 10 valandų. Ištvėrusiesiems siūlomas £15,600 atlygis. Organizatorius Russ McKamey giriasi, kad dalyviai patiria tokį siaubą, kad dar niekas nėra perėjęs „Desolation” - šiurpiausios įvykių sekos, siūlomos siaubo namo. Tiesa, peticiją paskelbę asmenys teigia, kad organizatoriai paprasčiausiai atsirenka silpniausius žmones, kuriais lengva manipuliuoti, o jų siūlomos įvykių sekos - paprasčiausi kankinimai. Taip pat teigiama, kad po išgyventų iššūkių žmonėms tenka kreiptis ne tik psichiatrinės pagalbos, bet ir į traumatologus bei Kitus specialistus - žmonės neretai sunkiai sužalojami fiziškai. Be to, manoma, kad name žmonės kankinami vandeniu, metodu, žinomu kaip „waterboarding” bei verčiami valgyti tai, ko įprastai į burną neimtum. Peticiją jau pasirašė 57,000 žmonių, jie tvirtina, kad šis namas - paprasčiausias jautrių žmonių viliojimas didele suma pinigų, siekiant užfiksuoti tai, kas apibūdinama kaip „kankinimų pornografija”. Įėjimas į namą yra nemokamas.

2019 10 30 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt