trečiadienis, rugpjūčio 4 d.
Baltarusija tikisi per pusmetį užbaigti ekonominę integraciją su Rusija
BNS
Scanpix
Baltarusijos ir Rusijos vėliavos

Baltarusija tikisi iki šių metų pabaigos užbaigti ekonominę integraciją su Rusija, įskaitant bendros energijos išteklių, transporto rinkų sukūrimą, mokesčių ir muitų teisės aktų suvienodinimą, perėjimą prie bendros pramonės ir žemės ūkio politikos, pareiškė Baltarusijos ambasadorius Rusijoje Vladimiras Semaška.

„Mes [Baltarusija ir Rusija] dabar esame iš esmės naujame etape. Jau daug nuveikta socialiniu požiūriu, ekonomikos, gynybos srityse ir taip toliau. Mes tikrai pasiekėme tokį lygį, kad turime stiprinti Rusijos ir Baltarusijos sąjungos ekonominę bazę“, – V. Semašką cituoja Baltarusijos valstybinė naujienų agentūra „Belta“.

Jis priminė, kad „šalys baigia darbą 28 integracijos kryptimis“.

Birželio 10-ąją Rusijos ambasadorius Baltarusijoje Jevgenijus Lukjanovas pareiškė, kad šalys turi susitarti dėl paskutinio „kelių integracijos žemėlapio“, susijusio su energijos ištekliais.

„Lieka nesuderinta tai, kas susiję su energijos ištekliais, tarpusavio atsiskaitymais, kainomis ir akcizais. Ši kryptis vis dar nepasiekta“, – sakė A. Lukjanovas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 06 29 13:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt