sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Baltarusijoje artėjančių Europos sporto žaidynių proga – dėmesys lietuviškam menui
tiesa.com
urm

Birželio 13 dieną Baltarusijos šiuolaikinio meno centre atidaryta artėjančioms II-osioms Europos sporto žaidynėms skirta tarptautinė meno paroda, kurios pagrindinė tema – sportas.

Bendroje Belgijos, Gruzijos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Lenkijos, Vokietijos ir kitų šalių menininkų parodoje buvo pristatyta ir Lietuvos menininkės Ritos Stankevičiūtės-Kazakevičienės fotografijų paroda „Aqueous“.

Didžiulio susidomėjimo sulaukusioje parodoje, kurios globėjas yra ir Lietuvos Respublikos prezidentas Valdas Adamkus, menininkė pateikė žymiausių visų laikų Lietuvos plaukikų portretus, atliktus po vandeniu.

Pristatydamas Lietuvos kūrėją, ambasados antrasis sekretorius Mindaugas Gabrėnas pabrėžė, kad ši unikali paroda ne tik atspindi puikius šiuolaikinių Lietuvos plaukikų rezultatus tarptautinėse arenose, bet ir pasižymi išskirtine menine ir išliekamąja verte.

Tarptautinėje meno parodoje pristatomi fotografijos, skulptūros, instaliacijos ir mišria technika sukurti darbai. II Europos žaidynės vyks Minske šių metų birželio 21 – liepos 1 dienomis, jose dalyvaus ir Lietuvos sporto atstovai.

2019 06 15 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt