antradienis, sausio 26 d.
Baltarusijos opozicija parengė naujos konstitucijos juodraštį
BNS
SCANPIX

Baltarusijos opozicija jau yra parengusi naujos Konstitucijos juodraštį, trečiadienį pranešė opozicijos lyderės Sviatlanos Cichanouskajos atstovas Anatolis Liabedzka.

„Šiandien turime šiuos dalykus. Pirma: parengtas rinkimų kodekso projektas. Dėl jo susitarta su pagrindinėmis politinėmis struktūromis – su tais, ką žurnalistai šiandien vadina „senąja opozicija“ arba „kredito istoriją turinčia opozicija“, ir naujomis struktūromis. Be to, viešojoje erdvėje jau yra trys naujosios Baltarusijos konstitucijos projekto skyriai“, – kalbėjo jis per virtualią spaudos konferenciją.

A. Liabedzka patikslino, kad „šiandien jau yra naujos Baltarusijos Konstitucijos projekto juodraštis“.

„Laikui bėgant atsiras naujų skyrių; prie diskusijų apie juos galės prisijungti kiekvienas baltarusis“, – pažadėjo S. Cichanouskajos atstovas konstitucinės reformos klausimais.

„Užsibrėžiame ambicingą tikslą – įtraukti kuo daugiau piliečių į diskusijas apie naujosios Baltarusijos rinkimų kodeksą ir konstituciją“, – pridūrė jis.

Pasak A. Liabedzkos, darbas su dokumentais organizuojamas atviru režimu, kad prie jo galėtų prisidėti kiekvienas pilietis. Viešų diskusijų šiuo klausimų jau buvo surengta Minske ir kituose Baltarusijos didmiesčiuose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 30 15:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt