trečiadienis, spalio 21 d.
Baltieji rūmai: D. Trumpui pasireiškia lengvi COVID-19 simptomai, prezidentas tęsia darbą
Alfa.lt

JAV prezidento Donaldo Trumpo personalo vedėjas penktadienį optimistiškai vertino valstybės vadovo galimybes greitai pasveikti nuo koronavirusinės infekcijos ir sakė, kad jam pasireiškė tik „lengvi“ COVID-19 simptomai.

„Prezidentas ir pirmoji šalies ponia... išlieka geros nuotaikos“, – žurnalistams sakė Baltųjų personalo vadovas Markas Meadowsas.

„Prezidentui pasireiškia lengvi simptomai, o mes stengiamės užtikrinti ne vien tik jo, bet ir visų Amerikos žmonių gerą sveikatą ir saugumą“, – aiškino jis.

M. Meadowsas pridūrė, kad „Amerikos žmonės gali būti tikri, kad turime prezidentą, kuris ne vien dirba, [bet] ir toliau dirbs. Esu nusiteikęs optimistiškai, kad jis labai greitai ir sparčiai pasveiks.“

„Neaptarinėsiu konkretaus gydymo, kuris jam gali arba negali būti taikomas. Jam pasireiškia lengvi simptomai. Mes tai stebime, o gydytojas toliau teiks konsultacijas [prezidento] rezidencijoje. Jis šiuo metu yra rezidencijoje“, – aiškino pareigūnas.

D. Trumpo gydytojas anksčiau sakė, kad prezidentas ir jo žmona jaučiasi „gerai“.

JAV pirmoji ponia Melania Trump anksčiau penktadienį per „Twitter“ parašė: „Man pasireiškė lengvi simptomai, bet apskritai jaučiuosi gerai. Tikiuosi greitai pasveikti.“

2020 10 03 09:51
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt